Pochlubte se s fotkami Vaší zahrady

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Fidych 22. 6. 2008 21:41

Ať se vám vydaří první letní týden!!!!
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod HanaT 24. 6. 2008 21:36

pro Fidycha,tak jsem zhlédla vaše album,máte pěkné rostlinky :tleskani

mám taky něco málo :mrgreen: nafoceno ze zahrady a hlavně posílám ty slíbené růže,sice je mám zamšicované,ale hned zítra to musím napravit.
Nevěděla jsem do které kolonky to poslat a tak jsem to vložila sem.
http://baxi.rajce.idnes.cz/ruze/
HanaT
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidych 24. 6. 2008 22:05

Dnes se vůbec "nechytám"! Nikde se mi nezobrazí ta červená políčka vpravo na odpovědi, a ani smajlíci...
A připojit se na fórum, to byl dlouhodobý proces a několik marných pokusů. Taky to mizí uprostřed čtení, to mně tedy nebaví. Co Daniel, už se nám vrátil a ozval se?

Fotky nemám v albech ani všechny, co by tam měly být, nějak na přebírání není teď čas (neprší, musím běhat večer s konvemi), však to znáte: dlouho světlo a domů se člověk dostane nějak podezřele pozdě.
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod HanaT 24. 6. 2008 22:13

Daniel tu zatim tu nebyl,asi zkončil v tom našem rybníku :mrgreen:
to vám nejdou otevřít ani ty fotky co jsem tam teď dala :?:
u nás dneska byla ráno průtrž mračen,to byl ceďák,takže jsem měla ulehčení,ale asi to zatočilo s jahodama :-S
HanaT
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidych 24. 6. 2008 23:14

Teď tu mám nějaké torzo - copak z toho vyleze?
Fotky jsem viděla :-))), jen prázdné čtverečky a všecičko jen slabounce šedivě, tak snad zítra.
Slyšela jste přes den žbluňknutí, že by Daniel žuchnul přesně!
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod Návštěvník 25. 6. 2008 06:42

Vždy mě zajímají spíše celkové pohledy, ta tvoje zahrada musí být moc hezká. Jak dlouho se jí věnuješ? Jednotlivá zákoutí jsou opravdu dělána s citem. Moc se mi líbí.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kejki3 25. 6. 2008 07:21

Tedy to je sbírka růží, nádhera. Taky vám to večer tak voní? Já jsem nakonec mšice nestříkal, pořád to obírají vrabci.
kejki3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod HanaT 25. 6. 2008 12:37

některé růže opravdu krásně a omamně voní,ale nejintenzivější vůně bude asi u anglické popínavé růži která je na tomto obrázku.http://baxi.rajce.idnes.cz/anglicka_ruze/
HanaT
Návštěvník

Odeslat příspěvekod HanaT 25. 6. 2008 12:46

pro návštěvníka,druhou část zahrady jsem tady už ukazovala najdete ji na
viewtopic.php?f=104&t=100795&st=0&sk=t&sd=a&start=60
baxi-azalky a zahrada.
ta starší část je osázená zhruba 25 let a potom jsem dokupovala,očkovala a roubovala další rostliny,ale dá se říct ,že mě čeká zrekonstruovat ještě jedna třetina zahrady,kolem altánku.
Je to ale dost složité máme tady samou nerovnost ,samou mezu a veliké převíéšení.
Jsou to zatím plány do dalších pětiletek. :mrgreen: 8-P :mrgreen:
HanaT
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kejki3 25. 6. 2008 14:27

Mám taky pnoucí řůži takhle plnou, ale žlutou. A taky krásně voní.
kejki3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Návštěvník 25. 6. 2008 19:06

Ty dvě serie fotografií jsou naprosto úžasné, gratuluji. Z mezí a převýšení si nedělej problémy, myslím si, že to je vlastně výhoda. My máme zahradu mimo panelák, musíme , i když blízko, dojíždět. Původně naprosto užitková, dnes ovocné stromy a skleník zůstaly, jinak se pomalu měnila na ozdobnou, jsme však již příliš staří na další rekonstrukce. Opravdu ta tvoje je pohlazení na duši. Zdravím Helena.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidych 25. 6. 2008 19:55

Paní Hano! Asi jsem cvok, ale ty růže mi voněly při prohlížení fotek :!: Moc se mi líbí Vaše zahrada :tleskani :tleskani :tleskani
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod HanaT 26. 6. 2008 21:26

Danieli zdravím vás už jsme se o vás báli jestli jste se opravdu nepokusil trefit do toho našeho bahňáku :mrgreen:
HanaT
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidych 26. 6. 2008 21:34

Kde ho vidíte - Daniela :?:
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod HanaT 26. 6. 2008 21:38

jé,tak jsme se ,minuli,ale teď tam byl před váma přihlášen,jsu ráda že vás ty fotky aspoň trochu zaujali,chtěla jsem jich polovic z toho vyházet ,abych se neopakovala a vždycky mě zmizelo vše.
HanaT
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka