Pochlubte se s fotkami Vaší zahrady

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Fidych 19. 3. 2008 22:27

Bylo mu 11 let, když ho vichr zkrentil. Ale je zajímavé, že ještě po pěti letech klíčí semenáčky v místě, kde rostl. Ale žádný z nich zatím nedorostl téhle velikosti. Před dvěma lety vítr rozlomil mladší :cry: - červonožlutý čilimník, a o další už se pokoušet nebudu.
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod avoklibokavi 20. 3. 2008 08:36

Obrázek

Včera ráno napadl první letošní sníh. :P Posílám foto. Večer už po něm nebyly ani památky. Iva.
avoklibokavi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidych 20. 3. 2008 20:26

U nás leží víc jak pět centimetrů sněhu, kde šlo slunko, tam mizel, ale jinak se drží. Předpověď nás nikoho asi nepotěšila: chumelenice, vítr... aby koledníky neodnesla vichřice :cry:
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod HanaT 20. 3. 2008 20:32

Já jsem vám dneska chtěla vyfotit krokusy a oni byly zlomené pod tíhou sněhu, taková škoda.Vypadá to,že sníh chvíli vydrží.
HanaT
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 20. 3. 2008 20:39

No s tím sněhem to ráno byla síla. Tohle je můj česnek a vedle vysazená cibule.

Obrázek
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 20. 3. 2008 20:41

Nejhorší bude když se na ten sníh ještě v noci vyjasní a potom bude možná i přes -10°C a to by bylo zlý.
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod HanaT 20. 3. 2008 20:48

tak to je síla takový česnek,zachvíli budete sklízet. :o
HanaT
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 20. 3. 2008 21:08

To jistě. Zejtra se na něj chystám. :mrgreen: Nedřív odhrabu sníh a můžu vyrejvat. :lol:
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod HanaT 20. 3. 2008 21:12

jen aby na česnek a cibule nebylo letos moc vlhko ja cibuli zatim nasazenou nemám. :wink:
HanaT
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 20. 3. 2008 21:44

Já se to snažím sázet co nejdříve páč máme od dubna moc práce v zahradnictví. jsem tam i přes víkend. Na velikonoce jsem chtěl sázet brambory ale jak tak na tu předpověď koukám tak z toho nebude nic. A možná ani příští víkend.To jsou první velikonoce po 10 letech co nebudu v práci. Aspoň na něco to špatný počasí dobré.
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod HanaT 11. 4. 2008 22:14

téma pochlubte se fotkami :?:
Kde má Fidych ty fotky ,nějak to tu zavařil nejde to vypnout. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
HanaT
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidych 12. 4. 2008 00:17

Fotka nešla vložit, pak na mně blafla nějaká chyba :twisted: a že mám informovat moderátora. Byl informován a nic - čekám, kde to dělá binec: u mně, ukaž.to, nebo tady? Na zahradu budou za chvíli skákat čerti, hřmí a blýská se, vítr se zvedá :-- , fotky zkusím zas zítra :arrow:
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod HanaT 22. 6. 2008 21:15

Mám dotaz na Fidycha'jak jste npsala článek získejte mádí a svěžest v zahradě, ta fotka přidaná do článku,je vaše zahrada?
HanaT
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidych 22. 6. 2008 21:32

Ta fotka není moje zahrada - potřebovala jsem někoho pracovního a sousedka zrovna byla ve výhodné pozici :lol: Ona tam má spoustu pěnišníků a azalek, kupuje už velké a kvetoucí, leze jí to pěkně do peněz :roll: Letos se jí povedlo všechny tak nešťastně přihnojit, že je spálila :pozor . Některé, ty mini, téměř všechny, z velkých se nám povedlo většinu zachránit, ale následky budou znát. A zas budeme objednávat v Černošicích!
Já mám zahradu a ještě jiné obrázky na
http://fotoalba.centrum.cz/unewest.php?uid=11034115
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod HanaT 22. 6. 2008 21:38

a pak mě říkejte, že není co fotit paráda :tleskani zítra si to prohlídnu lepší dneska už musím jít spát mějte se
HanaT
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka