Pochlubte se s fotkami Vaší zahrady

Diskuse na témata, která se přímo netýkají zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod hejjar 9. 1. 2011 10:06

Oluško z letoška ještě nééééééé, ale z loňska. :D :D
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Oluskacz 9. 1. 2011 10:20

:-D No jo!!!
Oluskacz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rozárka 3 9. 1. 2011 10:27

Oluško - maminka je taky velká sympaťanda. A to kafíčko si dovedu živě představit, a k tomu nějaké dobré grilování a sklenku něčeho dobrého :hm
Rozárka 3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oluskacz 9. 1. 2011 10:38

No přesně! To jsou "gril párty" :-). Jsme taková "rodinná" rodina :-D. Vždy se nás tam sleze plno a je to super! Ach jo, ať už je léto!!!
Oluskacz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jakuku 9. 1. 2011 10:52

Oli zahrada je bombová ani se ti nedivím že seš pořád doma u mamky :-D
Jana
jakuku
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 9. 1. 2011 12:01

Oluško je vidět že to mamce kvete přímo pod rukama, vyřiď velkou pochvalu A HLAVNĚ AŤ TĚ NEZABÍJÍ, CHYBĚLA BYS NÁM TADY :oboze :hm ;-) :!:
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 9. 1. 2011 12:55

Oluško, maminka má "zelené ruce" a Ty jsi to evidentně zdědila po ní. Krásná zahrada, ale kdo tohle měl, vidí za tím taky tu obrovskou porci práce. Dvojnásob zaslouží ocenění. Samo tohle opravdu neroste. :tleskani :tleskani :tleskani
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 9. 1. 2011 14:19

Taky se musím přidat Oluško, to je krááásy, :tleskani :tleskani :tleskani to fakt zaslouží pochvalu sama vím co to dá práce,ale pak je to nádhera.Škoda jen ,že jsou tu takové zimy a musi se začínat každý rok znova.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jaja28 9. 1. 2011 14:30

Oluško, mamince se hluboce klaním, protože dokáži ohodnotit množství té dřiny, co se za tou krásou schovává.Má to vskutku nádherné!!! Já měla skalku taky,tak o tom něco vím. Jenže jak roky přibývaly, postupně jsem ji přetvářela a přetvářela, až z toho vzniklo úplně něco jiného. Navíc je také rozdíl, když to má člověk ¨přímo u domu a může tam být co chvíli a nebo když se tam dostane jednou za týden. To pak bylo někdy opravdu už nezvládnutelné. Mamice fandím a držím ji palce v dalších letech zahradničení.
Jaja28
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milka60 9. 1. 2011 14:44

Oluška , máš maminku-šikuľku , krásne využila svah a urobila skalku je to nádhera , :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :- už aby bola jar :-)) :-))
milka60
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oluskacz 9. 1. 2011 15:37

Holky, mamce jsem vše četla do telefonu a opravdu je moc ráda, že se Vám to líbí! Všem děkuje :-D
Oluskacz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 9. 1. 2011 15:39

Oluško, maminka má můj obdiv, úžasné
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pabil 10. 1. 2011 07:13

Oluško maminka je kouzelnice :) Já mám táááák velký jarní absťák :( . Mám se zahradou tolik plánů, že bych potřebovala léto 3x delší.
kočky a orchidky, to je to nejdokonalejší, co příroda stvořila
pabil
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 10. 1. 2011 09:44

Nejsi sama, pořád bych něco předělávala, a přijde déšť a slimáci a je po plánech
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 10. 1. 2011 09:51

Holky nejste sami .Když chci něco předělat ,přesázet ,tak u nás je boj.Muž říká ,pořád si něco vymýšlíš.
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků