K příspěvkům na fóru

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod jakuku 26. 2. 2013 16:38

je pravda že spousta lidí tady přestalo chodit důvod bude asi v tom že hodně lidí co tady chodilo tak jsou na facebooku ale je to velká škoda na FB také chodím ale nezavřela jsem na tyto stránky ráda se vždy podělím o fotky,rady a možná nějaké zkušenosti z pěstováním
Jana
jakuku
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mičurinec 26. 2. 2013 17:54

no ted sem tam mrknul a AZ se líbí jen jednomu člověku...tak nevím
možná mě napadá, že web AZ není díky článkům tak zajímavý jako dřív a tak lidé moc nechodí :hm
inflore.cz
mičurinec
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 26. 2. 2013 21:28

Celá Abeceda zahrady je extrémně sezónní web - nejsezónnější, jaký máme. V období zhruba od listopadu do února je návštěvnost velmi nízká, aby potom v dalších měsících vyskočila na několikanásobek. S fórem je to stejné, v březnu to podle mě zase začne.

Abecedě se jinak velmi daří. Když se dívám na loňskou návštěvnost celého webu, byla v jednotlivých měsících v průměru 29 % nad rokem 2011 (a ten byl průměrně o 75 % nad rokem 2010).
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 27. 2. 2013 16:45

Míro je pravda, že dřív to tu bylo pestřejší a veselejší, bylo nás tu podstatně víc a byla legrace. Škoda, ale i tak jsem tu s vámi ráda.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evouš 30. 3. 2013 16:33

Já též na Abecedu nedám dopustit.Akorát škoda ,že těch příspěvků ubývá.Na volné byla vždy sranda.
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Edduh 19. 5. 2019 11:35

Hmm, tak to panove neni zadnan sranda. Totiz to by chtelo vetsi marketing a casting na modelky, ktere by pravidelne putovali po foru a posilali fotografie do vasich Soukromych schranek.
Dokonce si to dokazi realne predstavit, ale mam jen par modelek, ktere se nebudou jen tak zahazovat...
Edduh

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků