OT: Krovinorez

Výhodné a zajímavé tipy na nákup do zahrady (ale také varování)

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod zmizik 6. 7. 2006 18:34

Zdravim,

mam otazku na majitelov krovinorezov. Potrebujem kupit krovinorez kt. pokosi stredne velky pozemok asi cca 150x20 m. Rozmyslam nad znackou Honda, ale bolo mi povedane ze Honda nieje nic moc. Uvazujem este nad Mountfield. Je rozpocet cca do 20 000,-SK dost alebo malo a co doporucujete?
cpu: intel mb: asus ram: adata gpu: ati hdd: hitachi, maxtor psu: enermax case: thermaltake dvd-rw: lg lcd: acer cooler: zalman ntb: hp pda: htc foto: sony gps: gpsmap
zmizik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrumr 25. 7. 2006 21:03

já mám přes deset roku od mountfilda oleo-mac(john deere) ajsem nad miru spokojen.Sekám i za peníze a neměl jsem ho zatím v servisu,používám kvalitní olej pro vysokootáčkový motory.za studena nechytne nadrc-musí se to opakovat,ale po zahřátí chytá opravdu nadrc.Budu kupovat normální sekačku a tam bude pro změnu motor honda,z důvodu kvalitního startu(manželka)Když motor,tak z itálie :wink:
škoda fabia HTP combi edice 08 elegance
petrumr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zmizik 19. 11. 2006 12:27

Zdravim. Takze este v priebehu leta som kupil toto cudo :arrow: Husqvarna 333R http://www.zofa.sk/ProduktDetail.aspx?q=1&id=33

Kosi to naporiadok, som stym v celku spokojny.
cpu: intel mb: asus ram: adata gpu: ati hdd: hitachi, maxtor psu: enermax case: thermaltake dvd-rw: lg lcd: acer cooler: zalman ntb: hp pda: htc foto: sony gps: gpsmap
zmizik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jojina 3. 3. 2008 22:06

Myslím že je to na něm napsáno. :oops:
Jojina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PeterZ12 15. 12. 2015 14:06

Ja som si na jar tohto roku kúpil FS 240 od Stihl https://zakservices.sk/44-krovinorezy a som nad očakávania spokojný. Popozerajte aj iné, každopádne je Stihl kvalita a do daného rozpočtu sa isto vmestíte aj s inými modelmi-možno aj silnejšími.
PeterZ12


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků