Altán / stan pro děti na zahradu

Chodníky, zídky, pergoly, ploty, nábytek, skleníky, zimní zahrady, krmítka...

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Davideko 4. 12. 2019 09:57

Rád bych pořídil pro děti na zahradu nějaký altán, případně stan, ve kterém by si mohly hrát. Nechci stavět, nebo kupovat nic ultra složitého, nebo drahého- líbil by se mi stan ve stylu indiánského teepee, ve kterém by mohly děcka blbnout akterý by je ochránil před deštěm a sluncem. Nemáte někdo návod na stavbu něčeho takového, případně tip, kde nějaký koupit?
Davideko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Žak 13. 12. 2019 17:19

Obraťte se s poptávkou na AČR-průběžně vyřazují vhodný materiál-stany, lehátka...
Žak

Odeslat příspěvekod Robert_F 17. 1. 2020 09:11

U té armády by se možná mohlo taky něco najít, ale já osobně bych to zase tolik nekomplikoval- nevím, kde v klasickém obchodě, ale na eshopech se dají takové stany celkem běžně sehnat- my jsme ho minulý rok kupovali odsud https://i-mimi.cz/679-detske-stany a nastříkali jsme ho nějakým sprejem proti vodě, takže nebyl problém ho používat i venku- i když jen při menších přeháňkách. Větší liják bych asi neriskoval.
Robert_F
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Skrin 19. 2. 2020 09:29

Pokud chcete ten stan používat na zahradě a má být opravdu nepromokavý, tak tomu musá být uzpůsobená daná textilie. Sprej proti vodě funguje jen právě u takovýchto textilií- u klasické bavlny trochu pomůže, ale zázraky nečekejte.
Skrin
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků