vodní gril

Chodníky, zídky, pergoly, ploty, nábytek, skleníky, zimní zahrady, krmítka...

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Kulda.m 9. 3. 2008 18:59

Dobrý den, jaké máte zkušenosti s vodním grilem? Udělá se kůrčička při pečení, neb je pokrm spíše vařený? Nemáte plánek na jeho výrobu?
Děkuji
Kulda.m
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fidych 14. 3. 2008 22:42

Vodní gril nikdo v okolí nemá :cry: ,taky ho neznám a ani si neumím představit, co tu udělá :oops:
Na Abecedě zahrady byl v prosinci před svátky článek o dárcích pro ty, kdo rádi grilují, tam byla zmínka o vodním grilu i s odkazem :idea:
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod pepas 24. 9. 2008 20:49

od září 2008 jsem ho koupil na Oroin.cz - zasilkovzobchod.cz za 1600 kč.
je smaltovaný.nerezový český stojí 4500 kč.
všem moc doporučuji,nehledejte v tom žádnou vědu ,jestili je to dušený nebo pěčený.je to jak si to uděláte sami.nechám na roštu kratší čas tak je to jakoby zazuzený,voňavý,ale má to světlejší barvu-ale hotový.nechám déle a má to barvu jako z klasickýho grilu,ale je to šťavnatý ,nevysušený fantasticky to voní,není to připálený a mohu to tam nechat pořád.nic se neotáčí!založím oheň a hned se to dá grilovat,nemusí se čekat na rozpálení.je lepší topit ovocným dřevem(bez kůry-moc to kouří)teplota na teploměru 250-300 C,při uzení 75 C.
Všem doporučuji!!!kdoto jednou zkusí nebude litovat.odkaz na mé foto
http://jojo.rajce.net/Gril vodní
pepas

Odeslat příspěvekod petrumr 30. 10. 2008 18:55

Obrázekta voda se nalije kam?Do pokrmu jde pára nebo nejde?
škoda fabia HTP combi edice 08 elegance
petrumr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 31. 10. 2008 17:39

Stačí prohlédnout obrázky http://www.vodnigril.cz/grilovani.php
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrumr 31. 10. 2008 19:37

Ta miska pod masem je s vodou,tedy když to odkapává,tak se to nepřipaluje a nehoří,to může být dobrý.Ted se budu rozmýšlet jestli koupit gril na propan-butan,nebo tenhle :hm
škoda fabia HTP combi edice 08 elegance
petrumr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 2. 11. 2008 11:25

Je to asi podobné, jako když se při pečení bábovky přidává hrnek s vodou jen ve větším. Tohle voní po dřevě nebo dřevěném uhlí, to plyn nemá.
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepas 11. 1. 2009 18:16

pepas píše:od září 2008 jsem ho koupil na Oroin.cz - zasilkovzobchod.cz za 1600 kč.
je smaltovaný.nerezový český stojí 4500 kč.
všem moc doporučuji,nehledejte v tom žádnou vědu ,jestili je to dušený nebo pěčený.je to jak si to uděláte sami.nechám na roštu kratší čas tak je to jakoby zazuzený,voňavý,ale má to světlejší barvu-ale hotový.nechám déle a má to barvu jako z klasickýho grilu,ale je to šťavnatý ,nevysušený fantasticky to voní,není to připálený a mohu to tam nechat pořád.nic se neotáčí!založím oheň a hned se to dá grilovat,nemusí se čekat na rozpálení.je lepší topit ovocným dřevem(bez kůry-moc to kouří)teplota na teploměru 250-300 C,při uzení 75 C.
Všem doporučuji!!!kdoto jednou zkusí nebude litovat.odkaz na mé foto
http://jojo.rajce.net/Gril_vodní
pepas

Odeslat příspěvekod mrousek 19. 5. 2010 14:19

Jak jsem již psal v jiném vlákně - vodní gril jsem si pořídil loni a jsem s ním velmi spokojen, všem ho na potkání doporučuji. Funguje perfektně - maso má kůrčičku, ale vevnitř je šťavnaté a vyuzený sýr je přímo božský!
mrousek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 20. 5. 2010 13:20

Tak jsem dala na Vás a dnes jsem koupila vodní gril. Přemýšlela jsem o něm už dost dlouho, ale pořád jsem váhala. Rozhodlo to, že se dá použít i jako udírna. Doufám, že budu rovněž spokojená.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matadorka 26. 5. 2010 09:42

jj, taky jsme pořídili vodní gril a jsme spokojeni :tleskani . V zásilkovém obchodě. Budete spokojení. Dají se sehnat i dražší, ale není potřeba, účel v poho plní.
matadorka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zofka2011 20. 10. 2011 10:13

nevím, vodní gril taky neznám, ale třeba to bude fungovat na podobném přincipu jako parní hrnec. Každopádně já jsem zastáncem toho, že když se griluje, tak na pravém grilu, naší rodině se hodně osvědčily grily Weber.
zofka2011
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků