Jaké máte zkušenosti se zastřešením bazénů?

Fontány, pítka, rybníčky, jezírka, potůčky a bazény

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Caroolina 5. 4. 2019 13:41

PetrVelky píše:Děkuji za zkušenosti, my jsme se taky rozhodovali od koho vzít zastřešení. Na internetu je spousta výrobců, nakonec jsme vzali od http://www.zastresenilevne.cz/ hlavně kvůli ceně a zatím funguje.

Dobry den, zvazujeme take nakoupit od firmy http://www.zastresenilevne.cz/. Jak jste se zastresenim spokojen? Doporucil byste? Diky
Caroolina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vikarodimkinaVaw 8. 4. 2019 09:16

Ja uz myslel ze jsem posledni,kdo tuto exotickou motorizaci provozuje Jinak taky mi byla divna spotreba po meste cca 8,5l a na dalku 6.Vidim ze nejsem sam.Jinak tankuju pouze 100oktan Verva,na ten mi jezdi nejlip Kolik kdo mate najeto?
vikarodimkinaVaw

Odeslat příspěvekod Pavlinka41 6. 12. 2019 11:37

dobrý den,
hledám reference na společnost Alupo https://www.alupo.cz/, máte někdo zkušenosti? Nabídli dobrou cenu, tak chci zjisti, jak na tom jsou..
Pavlinka41

Odeslat příspěvekod hanahruba1@gmail.com 19. 6. 2020 18:01

Dobr večer,

Mohla bych poprosit a trochu podrobnější popis jak jste vyresili ten pojezd zastřeseni? Mám právě také nabídku z Pamaas na oblouky ale nabízejí to bez kolejnice a pojezdu a zatím se mi nepodařilo vyhledat u koho to koupit. Co jsem poptala vyrobce hliníkových profilů tak mi většinou odepsali že k bazénu vzhledem k působení chloru nejsou jejich profily vhodné. Případně kdyby jste dal tip kde konkrétně jste kupoval a přihodil nějaké foto na můj email hanahruba1@gmail.com bylo by to super.
Moc děkuji

uote="Návštěvník"]
Ufer@centrum.cz píše:Máme bazén z Mountfieldu, nadzemní Azuro de Lux, rozměry myslím 3.60 x 7.40. První rok jsme ho měli sestavený nad zemí, druhý rok jsme ho zakopali. Byla to skutečně dost náročná akce, máme na pozemku velké množství spodní vody, celá zahrada byla jedno velké staveniště, navíc jsme vše dělali sami, bez firmy. Letos provádíme zastřešování. Opět svépomoci, jenom truhlář nám ohobloval a upravil /seřízl jednu hranu/dřevěné trámky. Trámky se pevně připevní podél bazénu na rovně položenou řadu vymývaných dlaždic nebo prostě na jakýkoliv pevný podklad. Na trámky připevníme vcelku, podél každé strany bazénu, jeden dlouhý nerez hranolek, něco jako hranaté U./ místo kolejničky/ Kryt na bazén jsme koupili od firmy PAMA a.s. asi za 17 000 Kč. Jsou to samonosné bezbarvé, částečně průhledné, sklolaminátové oblouky. Na jednotlivé oblouky připevníme dole, podélně s okrajem, po obou stranách nerez čtyřhran, který se bude zasazovat do ležícího účka. Nevýhodou je, že se kryt skládá z 8 dílů, které se musí při odstraňování či pokládání na bazén nadzvedávat a vrstvit na sebe. Ale to není tak hrozné, díly jsou lehounké, zvládne to i šestileté dítě a navíc v podstatě stačí přendat jen první díl. Výhodou je nízká pořizovací cena. Se všemi šroubky, barvou na trámky, nerezovými profily asi něco málo přes 20 000 Kč. Protože bydlíme v Jizerských horách, těšíme se, že bude v bazénu po zakrytí teplejší voda. A esteticky tyto oblouky zahradě nijak neškodí. Doporučuji: info@pamaas.cz
[/quote]
hanahruba1@gmail.com

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků