Zahradní traktor

Technické zázemí a ostatní pomůcky při údržbě zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Ládin Mladý 30. 6. 2015 17:04

Ahoj, máte někdo zkušenosti se zahradním traktorem, jestli se to vyplatí atd.?
Ládin Mladý

Odeslat příspěvekod David Bílý 1. 7. 2015 07:17

Dělám u technických a vyplatí se to, je to rychlejjší a pohodlnější.My máme dva zahradní traktory. Provoz je skoro bezúdržbový, na nádrž jezdníme asi tak 2 hodiny. Sekání je OK, ovládání velmi jednoduché a máme k tomu i nějaké příslušenství právě i na sníh.
David Bílý

Odeslat příspěvekod Vilda123 1. 7. 2015 08:56

jj ty traktůrky mají krom motorů výhodu širokého příslušenství. Asi je třeba vědět, jestli to chceš pouze na zahradu, pak ti to stačí v základu. Pokud o tom přemýšlíš např. pro technický, hodí se vozík, drtič zahradního odpadu, kartáče nebo pluh na sníh nebo sypač. Jako výběr je fakt slušnej.
Vilda123

Odeslat příspěvekod Ládin Mladý 1. 7. 2015 11:13

Chci to jen pro sebe, mám velkej pozemek a teď jsem si dokoupil další část k tomu, velká plocha a ta moje sekačka by to už asi nedala. Jakou značku máte na technický ?
Ládin Mladý

Odeslat příspěvekod David Bílý 1. 7. 2015 13:18

Hondu a do jiný značky bych už nešel, mají skvělý motory, který tahaj
David Bílý

Odeslat příspěvekod Ládin Mladý 2. 7. 2015 08:32

A jak bych pak poznal, jesli je koš plný? Musím nějak koukat, jestli ještě sbírá trávu nebo nějakým průzorem do koše? A kapacita koše?
Ládin Mladý

Odeslat příspěvekod David Bílý 2. 7. 2015 10:29

Jo to ti zahlásí, že máš plno, a vydrží tak 6-7 sekačkových košů.
David Bílý

Odeslat příspěvekod Ládin Mladý 2. 7. 2015 12:27

A vy to využijete i v zimě, co ? A jak to jde, co výměna, rychlá?
Ládin Mladý

Odeslat příspěvekod David Bílý 2. 7. 2015 18:16

Jasně, nic těžký. Je to rychlý. Je tam takovej jednoduchej závěs, do kterýh radlici zavěsíš, zajistíš a jedeš.
David Bílý

Odeslat příspěvekod Ládin Mladý 2. 7. 2015 20:03

Tak jsem se koukal na ty jejich stránky a četl jsem si ohledně těch zahradních traktorů Honda a mají to dobře vysvětlení a ta cena je taky pěkná… No nic musím si to necha projít hlavou.
Ládin Mladý

Odeslat příspěvekod David Bílý 3. 7. 2015 05:55

Jo je to pálka, ale jak říkám my to teď používáme denně, a neby jedinej problém ještě, prostě je to kvalitní stroj za ty peníze.
David Bílý

Odeslat příspěvekod JanaHr 5. 12. 2015 16:14

Jak to tady tak čtu, tak si říkám, že tomu si trochu rozumíte :-) Potřebovala bych poradit jaká je nejlepší značka pro zimní frézy? O Hondě jsem četla více článků, http://www.moojo.cz/?s=seka%C4%8Dky+honda, ale dá se u nich koupit i něco na zimu??
JanaHr


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků