Jakou zvolit AKU vrtačku-šroubovák?

Technické zázemí a ostatní pomůcky při údržbě zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod Lubro 5. 9. 2008 07:21

Chtěl bych se zeptat,jakou zvolit AKU vrtačku-šroubovák do domácnosti...Možná jsem úplně netrefil do správného fóra (vzhledem k zahrádkaření),ale je to taky v podstatě nářadí...
Zda má někdo dobré zkušenosti s nějakou značkou,typem,apod. Nebude se s tím dělat pochopitelně každý den,tudíž to nemusí být PROFI za přehnaně vyšší cenu...ale zase bych nechtěl nějaký laciný "šmejdík" za pár stovek s nekvalitními bity,atd. Nejlépe v nějakém kufříku s příslušenstvím (hodily by se 2x AKU,ale to bývá už také o dost dražší).
Lubro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 5. 9. 2008 10:46

Já jsem si koupil před týdnem profi vrtačku Bosch za 12 tisíc. Měl jsem podmínku aby byla na 36V Li-ion akumulátory co mám v sekačce. Takže teď mám 3x aku. Je teda dost silná ani jsem to nečekal. Ale také dost těžká.
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod kejki3 5. 9. 2008 10:47

Montéři jsou spíš na http://garaz.autorevue.cz/index.php?sid ... b06&f=1795, garážisti určitě poradí.
kejki3
Návštěvník