Vyžínač Partner Colibri II - zkušenosti?

Technické zázemí a ostatní pomůcky při údržbě zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod sejvi 3. 5. 2008 23:50

Uvažuji o koupi motorového vyžínače na sečení trávy kolem plotu, domu a stromků. Na sečení ploch již mám bubnovou sekačku. Potřebuji nějaký lehký stroj, snadno ovladatelný, aby jej mohla používat i žena. Zatím uvažuji o vyžínači Partner Colibri II. Máte někdo s tímto strojem, nebo značkou nějaké zkušenosti? Tento vyžínač se prodává za 2.700Kč a to je slušná cena.

Obrázek
● HP ProBook 470 (17.3"), Intel Core i5-4200M, 8GB DDR3, AMD Radeon HD 8750M/2GB, 750GB disk, Win10
● Asus Eee 901 Black, 2GB DDR2 667MHz CL5, 4+8GB SSD, 16GB SDHC class 6, WinXP Home
● Huawei P8
sejvi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kejki3 4. 5. 2008 11:03

Žádný není pro ženu. Alespoň ne trvale, občas snad, ale je to dost těžké.
kejki3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod StanislavKrejcar 22. 6. 2008 17:17

Nepodceňujme ženy,jsou stejně schopné jako mužští! O:-) Ale pokud by jsem se měl rozhodnout pro vhodný vyžínač pro obě pohlaví tak by jsem volil vyžínač s řidítky.Je s nim pohodlnější práce,neunaví to tolik ruce a záda při delším sečení.Colibřík je dobrý stroj ale spíš na začišťování a obsekávání.
StanislavKrejcar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kejki3 22. 6. 2008 19:38

Vždyť na to dočišťování ho chce, zbytek vezme bubnovou sekačkou.
kejki3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Trubiroh 1. 7. 2008 11:06

JA mám na takéto veci Stihl FS38 a som úplne spokojný, tiež som rozmýšľal nad Partnerom a keď som ich porovnal, tak tá tyč je Partnera značne tenšia a u Stihl je taká masívnejšia a pôsobí trvácnejším dojmom. Cena je tuším priblížne rovnaká, ale vyber je na tebe. Ja som ich chytil obidve do ruky a skúsil ich. Viac sa mi pozdával Stihl tak som kúpil tú.
T+ Toyota Positive
Trubiroh
Kolemjdoucí