Benzínový vyžínač-výběr

Technické zázemí a ostatní pomůcky při údržbě zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod FiFi 17. 9. 2006 08:36

Poraďte mi prosím s výběrem nějákého benzínového vyžínače,je to jen na příležitostné posekání malých ploch,nechci,aby byl moc drahý,ale měl rozumnou kvalitu.Díky za pomoc :wink:
FiFi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrumr 17. 9. 2006 10:10

já mám,oleo mac 10let od mountfildu,ten nejlevnější křovinák,bez řídítek,mám to jen na začištování.Dobře chytá,za tepla na drc a když sem porovnával(kamoš,rodina atd.)koupil bych ho znovu.Ani svíčku sem neměnil. :roll:
škoda fabia HTP combi edice 08 elegance
petrumr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standys 20. 9. 2006 19:55

Já bych se určitě neuchyloval k hobby značkám z OBI a Bauhaus a podobně. Koho znám a koupil si tyhle stroje, doslova zuří při jejich startování a údržbě, výměny struny a pod. Když koupit hobby stroj, tak jedině značkový - Stihl, husqvarna, solo, honda, viking a pod. Dáte o nějaký tisíc navíc, ale nikdy nebudete zuřivě nadávat, že to nechce chytnout, namotávání struny bude hračka a stroj vám vydrží minimálně 10 let. Oleomac není špatná volba. Benzín zdrama, fromin zdrama, nějaká tas GPS :wink:
standys
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alokan 12. 4. 2007 09:01

Co takhle partner Colibri ja za 4190,- je lehký a spolehlivý.
Alokan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StanislavKrejcar 9. 5. 2007 11:12

Já vám to řeknu jinak,rozvažujte podle inzerátů nabízející použité.Ne,že by jste je kupoval,ale proč zrovna ten typ prodává a kolik podobných je od kterého výrobce.
StanislavKrejcar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Alokan 6. 6. 2007 18:31

Pokud koupíte nějakou neznámou značku jako třeba O.K.,Einhell a pod. Tak riskujete to že je to čínská výroba a servis buď není nebo nic neopraví o náhradních dílech nemluvě.Pokud koupíte OleoMac tak budete platit drahý servis.
Alokan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jtpy 14. 3. 2008 09:09

Dejte si pozor na rok výroby zlevněných sekaček. Já např. koupil levně italskou sekačku která měla rok výroby 2002. Při první závadě mi bylo v servisu po měsíci čekání na opravu řečeno, že na ní už nejsou žádné náhradní díly. V obchodě mi sice vrátili peníze ale užil jsem si s převážením sekačky a vlastně v době kdy jsem jí nejvíc potřeboval byla v opravně. Potom jsem za skoro stejnou cenu koupil francouzkou vyrobenou v r. 2007 a ta je bezvadná.
jtpy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaromir.malich 14. 3. 2008 13:45

Volte osvědčené značky, jako je Stihl, Husqvarna nebo Solo, Dolmar, Partner nebo Alpina. V současnosti probíhá řada akčních slev a vyžínač koupíte za hubičku
Redaktor odborných hobby magazínů
jaromir.malich
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kniter 29. 11. 2008 18:31

A co HECHT 143 je dobry? kosenie na svahu okolo stromov a hustejsie travy, koprivu.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 29. 11. 2008 20:02

Vyžínač je pouze na dosekávání malých ploch ;-) jinak udržovaného trávníku v místech, které neobsáhne zahradní sekačka. Na delší a silnější traviny je určen křovinořez. Jinak OleoMac je ve vyžínačích a křovinořezech spolehlivá značka 8-) .
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků