Máte někdo zkušenosti se stroji značky Stiga?

Technické zázemí a ostatní pomůcky při údržbě zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Alanno 13. 7. 2006 09:11

Uvažuju o koupi sekačky značky Stiga. Je to dobrá volba? Kamarád mě přemlouvá, ale jak mám porovnávat?
Alanno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ByrtusVl 17. 7. 2006 13:34

Používám sekačku s motorem "Stiga".Při dodržení předepsaných pravidlech,jsem naprosto spokojen. VB.
ByrtusVl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrumr 27. 7. 2006 21:24

já mám origoš švédskou stigu economic,dvoutakt sice už deset roků sem ju chtěl dát do šrotu,ale pořád šlape a má spotřebu do půl litra za hodinu,budu kupovat s motorem honda ohc ,kvůli lepšímu startu a nemusím se patlat s olejem do benzínu. :roll:Stiga vyrábí motor?Já tam mám tekumsen-nebo jak se to píše.
škoda fabia HTP combi edice 08 elegance
petrumr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standys 4. 8. 2006 15:10

Mám reader od Stiga starý 5 let a to maká jako dábel. Po prvním otočení klíčku naskočí a seká bez problémů. Já osobně jsem spokojený
standys
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HPI 21. 8. 2008 21:45

Jsou tomu už 3 roky, kdy jsem si pořídil elektrickou sekačku s pojezdem Stiga Lady Bird. Slouží v pohodě, ale často myslím na to, že jsem měl raději koupit sekačku MARINA, o které jsem také hodně přemýšlel. Je rovněž elektrická s pojezdem. Ale masivnější. Mám vertikulátor Marina a ten je fakt super!
HPI

Odeslat příspěvekod jaromir.malich 22. 8. 2008 10:55

Strojů značky Stiga se nemusíte vůbec obávat. Jsou velice kvalitní, u sekaček používají to nejlepší co v technice najdete- třeba motory Honda GCV nebo Briggs 675, prověřené s dlouhou životností. Zeptejte se majitelů sekaček od firmy Mountfield, jak jsou spokojeni. Totiž výrobky CastelGarden, Alpina a Mountfield pocházejí od stejné společnosti(GGP-Global Garden Products) ale vyrábí se v itálii a spojeném království, stiga je švédsko. Důkazem jejich kvality je i to, že si u nich v italském závodě nechává Honda vyrábět zahradní traktůrky.
Stiga je vedená jako prémiová značka koncernu GGP a podle tvrzení uživatelů jsou výrobky opravdu kvalitní a bezproblémové.
Redaktor odborných hobby magazínů
jaromir.malich
Návštěvník

Odeslat příspěvekod petrumr 28. 10. 2008 21:07

Na té stige se mě líbí,že (možná jen nějaký) mají kovové šasi které je oplastované a sou velice tiché :!:
škoda fabia HTP combi edice 08 elegance
petrumr
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků