Technika a nářadí

Technické zázemí a ostatní pomůcky při údržbě zahrady

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod jaromir.malich 9. 12. 2007 11:26

Vážení čtenáři,

jako redaktora sekce zahradní technika a nářadí by mě zajímalo, jaké články z této oblasti byste si rádi přečetli. Každý nápad uvítám.
Redaktor odborných hobby magazínů
jaromir.malich
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidych 11. 12. 2007 01:05

Mně byste udělal radost článkem o postřikovačích, hlavně zádových. Bylo by fajn, kdyby se vám povedlo objevit nějaký, ke kterému by se daly přikoupit nástavce, aby člověk dosáhl ze země do koruny nižších stromů a nemusel tahat ještě žebřík. K tomu nějaké přídavné trysky (na postřik herbicidy) - šlo by to? Díky :!:
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod StanislavKrejcar 12. 12. 2007 10:55

To já dám také tip,i bylo by dobré se pokusit najít drtiče větví a zahradního odpadu.Ale jsem možná náročný nikoli zahrádkářské elektrické ale mobilní motorové kdysi jej dělali vMepolu v Libicích pro Vary,ale existují i jiné vhodné pro použití buď samostatně s vlastním motorem nebo frézou malotraktorem?Dokáži si je sice najít na netu ale může to být i vhodný námět pro diskusi.
StanislavKrejcar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod StanislavKrejcar 12. 12. 2007 11:01

A ještě jeden típek který mi chybí. Nebylo by možné v tomto zimním období pokusit se o charakteristiku zahradních traktůrků na našem trhu s porovnáním.A za sebe se přimlouvám rozšířit to o malotraktory,tedy o techniku která neumí jenom sekat trávu ale i něco více a je vhodná i pro zahradnictví,vinařství,ovocnářství.
StanislavKrejcar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jaromir.malich 12. 12. 2007 12:49

Článek o malotraktorech už vyšel v červenci. Ale námět na zahradní traktůrky je docela zajímavý, je to jedna z oblastí, které jsme tu ještě neměli.
Přání čtenářů beru na vědomí a budu se snažit vám všem udělat radost.
Redaktor odborných hobby magazínů
jaromir.malich
Návštěvník

Odeslat příspěvekod soze 3. 9. 2008 14:51

V dnešnej dobe sa záhrada zredukovala na malý traktor, sekačku a prípadne vertikutátor. Na záhrade je ale kopa inej práce, ktorá sa musí robiť ručne. Vybrať kvalitné ručné náradie pri dnešnej čínskej ofenzíve tenkého plechu je problém. Čo sa tak venovať kvalite ručného náradia?

(Mne sa postupným užívaním vyselektovala jediná značka, ktorá sa nerozsypala, nepokrivila, nezhrdzavela, nezlomila... A Gardena to určite nie je. :-) )
soze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lorenzo87 10. 7. 2019 19:41

Pokud stále ještě platí dotaz o čem bychom rádi četli. Já navrhuji projektování zahrad včetně umisťování velkých dekoračních prvků, jako sochy nebo fontány. Opravdu by mě zajímalo, jakým způsobem jsou tyhle předměty přepravovány a umisťovány na místo. Jestli třeba něco jako tohle? Nebo se mýlím?
Lorenzo87


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků