Čím hnojíte konopí?

O organické i anorganické výživě rostlin

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Návštěvník 9. 7. 2016 17:58

hele nevím nevím jak to všechno používáte ? nevím třeba ty skořápky od vajec a tak :D a to mléko ? :O ATD ??
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mazi014 12. 7. 2016 21:13

ja mam kytky na balkone ktery mam na východ kde mi svítí slunce jen dopoledne do dvanácti hodin :-) a hnojim kytky vodou od vodnich želv kdo má vodní želvy ví že ty nadělají važně slušnou želatinu z te vody kde žijou a když jim mněním vodu zaliju tím kytky a to co se s nimi potom děje je snad zázrak :D
Mazi014

Odeslat příspěvekod Trniman 25. 7. 2016 17:37

No pozor na přehnojeni! Slepičince, kravince a t.d. Ja hnojim kopřivama. Nasěkat do kyblu, rozdrtit, zalit vodou. Je to sice kanibalismus ale kytka dostane co potřebuje. V době kvetenstvi přidat do kyblu trochu slepičincu (opravdu trochu,jědnu nebo dvě polivkove lžici) kvůli fosforu.
Trniman

Odeslat příspěvekod Patrik 2. 5. 2017 01:49

Ahoj, ja doporucuji tuto znacku https://www.nejlevnejsi-growshop.cz/hnojiva/atami/ velmi se mi osvedcila. Uz ji dva roky pouzivam.
Patrik

Odeslat příspěvekod Grower 007 2. 5. 2017 18:41

Pěstitel píše:Konopí je náročná rostlina. Doporučuji hnojivo na rajčata. To je asi největší "energetická" bomba pro rostliny.

A jaká dávka se dává (stejně jak na rajčata ?)
Grower 007

Odeslat příspěvekod Pěstitel356 6. 5. 2017 13:49

Slepičince s koprivama, nechat to tam pořádně rozpustit ve vodě a poté v malých dávkách jednou za 3 dny, aby se nespälili květiny.
Slepičince jsou paráda, ale rozhodně ne samotné Slepičince :)
Když jsou kytky ještě malé tak možná to hnojivo na jahody, pokud nechceš rvát velký prachy do hnojiv
Pěstitel356

Odeslat příspěvekod Cannabis King 20. 6. 2017 15:51

Hnojivo na rajčata je na nic nejlepší je Plagron terra grow nebo terra bloom
Cannabis King

Odeslat příspěvekod Tommy7 3. 6. 2019 08:37

Krystalonem nehnojte v žádném případě. Kdykoliv jsem hulil kytku pohnojenou krystalonem bolela a trestela mi hlava. Nejen mě!!
Tommy7

Odeslat příspěvekod František holý 14. 3. 2020 00:01

Dobrý den, našel jsem skvělé přírodní hnojivo na ***reklamni link odstranen***
František holý

Odeslat příspěvekod Pick a hop 10. 5. 2020 21:06

Zdravim, minulý rok jsem si vzal suché koňské výkaly a smíchal s kokosovým substrátem a hnojil pouze univerzálním hnojivem od agro. A vyrostly krásné bílé vdovy. Letos mám univerzální substrát a hnojim slepičincem. Slepičinec. Dávám do 20 l kýble a zalejvavam vodou. Nechám vykvasit na 2 až 3 týdny, potom ještě ředim každou dávku slepičince zvlášť. Podle potřeby. Ale většinou 2l na 20 litrů vody. Příjemnou zábavu a chuť.
Pick a hop

Odeslat příspěvekod Ochutnávač 6. 6. 2020 08:39

To se ještě v dnešní době najde někdo, kdy by rval do kytek ten sajrajt z kristalonu? To bych si vážně raději nechal zajít chuť.
Loni jsem zkusil Plagron, ale už nechci utracet stovky až tisíce za hnojiva a vrátil jsem se k přírodě. Došel jsem ke koním, řádně promíchal se substrátem a do toho sázel. O rybě jsem četl poprvé, ale určitě zkusím.
Dále budu zlehka hnojit slepičinci s kopřivami.
Netopýrům a močůvce věřím také, ale nemám kde brát.
Ochutnávač

Odeslat příspěvekod Ochutnávač 1. 7. 2020 22:43

Potřeboval bych poradit. Čím hnojiv a další informace. Jsem začátečník. Tak bych byl rád kdyby mi někdo napsal co a jak. Děkuji @rikejmidome. Můj Instagram
Ochutnávač

Odeslat příspěvekod 8088456_usher 11. 4. 2022 17:31

S tím slepičincem bacha. Zjistěte si o tom něco. Musíte si to nechat třeba týden ve vode vyčpět, protože to je agresivní hnojivo. Neříkám, že není špatný, ale jen aby jste s tím dávali bacha
8088456_usher

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron