Kolik máte vysázených stromů

Vše o pěstování třešní, višní, meruněk, švestek, rynglí, broskví a dalších

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Bělena 10. 8. 2009 19:41

[quote="HanaT"]dneska jsem utrhla prvních 5 broskví ze stromku ,který byl vypěstovaný z pecky.
Hani,z pecky :shock: ?Tak to je div :tleskani . :hm Jsou moc pekne,na to,ze jsou z pecky :potichu
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod HanaT 10. 8. 2009 19:58

není jich tam jen pět,ale plno jenže zatím je budu jen protrhávat.
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 10. 8. 2009 20:15

Já myslel že jsou krásně velké a nevěděl jsem jak máš velké stromek já poprvé měl asi pět nebo šest broskviček ale už nebudou prej u nás na to není půda
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidych 10. 8. 2009 20:37

Nám letos brosvoně celkem slušně kvetly, nic je napostihlo, ale není na nich jediná broskev :'(. Tak snad příští rok. Meruňky potloukly kroupy a skoro všechny shnily na stromě :'(
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 10. 8. 2009 20:51

Hanko ty jsou teda obrovské, nádhera. Nám vyrostl jeden semenáč broskve v zahradnictví. Vyklíčil loni v květnu. Představ si že už je 1.8m vysoký a pěkně široký stromek. Když vidím ty tvoje nádherné broskve tak vydržím a nebudu ho očkovat.
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod Danielka.9 2. 9. 2009 16:46

Tak tohle je naše letošní úroda nektarinek, která je vyrostená z pecky.Obrázek
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 2. 9. 2009 16:49

Danielko tak tomu říkám ÚSPĚCH S VELKÝM Ú :tleskani :tleskani :!:
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 2. 9. 2009 17:34

Za jak dlouho, se ta nektarinka tak rozrodila?
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kandl 2. 9. 2009 17:48

Danielka-no to je úrodička.Krásný. :tleskani :tleskani :tleskani
kandl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 2. 9. 2009 18:05

Za jak dlouho to ani nevím, asi tak normálně jak jiné stromy. Myslím jí je tak 10 let a plody má pořád.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 2. 9. 2009 18:56

Danielko,to je uzasne!Jsem si namyslela,ze z pecky vyrostly str.buder plodit tak nááádhene nektarinky.
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 2. 9. 2009 19:09

Běli také jsme tomu moc velkou naději nedávali, ani jsme nevěděli, že roste nektarinka. Manžel vždycky nastrká pecky a čeká co vyroste. Už nám zase vyrostla broskev, kvetla, ale plody neměla, tak snad příští rok. Jo a nektarinky už máme nové dvě, zatím malé proutky. Už jsou o ně zájemci. Manžel sadí ze semínek i révu.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 2. 9. 2009 19:56

Danielko , paráda krásná úroda :tleskani .
My vysévat nemusíme nám semenáčky všeho rostou všude po zahradě, broskve, meruňky,myrobalán, jabloně, třešně a víno také. Dokonce nám vyrostlo několik beztrných ostružin. Jednu jsem nechal a letos už plodí ale má menší plody než ta původní :-| . Také nám roste i angrešt ,rybíz a i jahody ze semen. Je zajímavé při pletí pozorovat co vše vyrůstá samovolně po zahradě. Asi proto máme na zahradě takovej prales 8-S , já to vždycky lituju :-| .
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod Danielka.9 3. 9. 2009 17:23

No jó Dane, Tobě vyroste i staré košťě :lol: 8-P to už tady všichni víme, ale ta beztrná ostružina mi roste také všude. Menší plody, ale nemá než matečná.Ty další rozdávám je o ně zájem. Tak ať Ti to krásně roste.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 3. 9. 2009 20:16

Počkej , já myslel jako že to tam roste samo bez mého přičinění. Polovina plevelných rostlin jsou vlastně kulturní rostliny.
Daniel Bozner
Moderátor

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků