Jmelí na jabloních se může hodit.

Rady o pěstování jabloní, hrušní, mišpulí či oskeruší

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 17. 5. 2008 21:19

A plodí. Loni když byli u nás známí tak jsem tu menší jablůňku postavil na stůl a nabídl jsem aby si utrhli čerstvá jablka přímo na stole. A ta broskvoň loni měla 20 broskví.
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod Fidych 17. 5. 2008 21:29

:shock: :tleskani :!:
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod kejki3 18. 5. 2008 08:03

:shock: To je tedy servírování. Musí to být úžasné.
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidych 18. 5. 2008 14:38

Daniel by mohl dělat zámeckého zahradníka ;-)
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 18. 5. 2008 14:57

No to mě nějací majitelé zámku nabízeli i s ubytováním. Byl zámek Neděliště. Ale já to mám doma rád a v zahradnictví mám nahrabáno dost. Ale tak i tak myslím si že Vy dva máte větší zkušenosti. Já si ještě hraju :nenapadne .
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod HanaT 18. 5. 2008 19:46

Co tam hrabete :?:
Já se snažím pořád něco nahrabat a mám stále prd :hm
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 18. 5. 2008 20:12

Těžký prachy 8-P .
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod Fidych 18. 5. 2008 20:30

Mně se hrabání vždycky zvrtlo a vyšlo z toho "za málo peněz hodně muziky" :D Ale hlavně že jsme zdraví, ne? Nahrabeme si na podzim, až spadá listí :potichu
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod HanaT 18. 5. 2008 20:36

to máte pravdu
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 18. 5. 2008 20:44

No nekouřím nepiju nechodím do společnosti tak bych měl mít k dobru tak 3-4 tisíce měsíčně. Jsem ale dost překvapenej že je nemám :-/ Tuším že za to můžou ty mobily,sekačka,HID svítilna :-[ .
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod HanaT 18. 5. 2008 20:51

to určitě ,za to mohou ty krámy ,radši kupte nějakou tu orchidej ať se máme čím pokochat.
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 18. 5. 2008 20:55

Ten lososový muškát z Co se kde klube? stál 59,- a byl samé poupě a velikost vidíte. Co se na tom dá nahrabat?
Jen když brácha koupil břečťan za 150,- tak jsem omdlíval. Ono asi vždycky je na něčem víc a na něčem míň.
Přiznejte, kolikrát si člověk řekne, to je teda cena, za trvalku, která se Vám na zahradě množí skoro sama.
Moc jsem chtěl podzimní astry (paní co mi je dala říkala astřičky), taky se jim říká hvězdičky, protože na podzim září.
Švagrová koupila žouželku za 50,-, a po dvou letech už s tím obsázela 15m cesty a ještě je prodává.

Před x lety jsem koupil jednu z prvních verben Temari, červenou. Dodneška ji pěstujeme, nejdou na ní mšice, je zdravá a v samozavlažovacích truhlících naroste přes metr, pokud je člověk ochotný dvakrát denně zalévat.
Když jsem prozradil, že stála 120,-, tak to s mámou málem uhodilo.
Orchideje kupuju jen akční :-[ , a už mám zákaz, na ten stolek se mámě vejdou jen čtyři. Na mne jsou moc pracné.
Naposledy upravil kejki3 dne 18. 5. 2008 20:57, celkově upraveno 1
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 18. 5. 2008 20:55

No už to dělám . Snad už jsem se vybláznil :-[
Samsung Galaxy Note
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod Fidych 18. 5. 2008 21:35

To si jenom myslíte :-P Určitě si nějaké překvapení přichystáte. Takových předsevzetí, že už víckrát tohle ne.... dalo by se povídat. Uvidím náhodou něco, co mi doma ještě neroste, a pokud to má cenu úměrnou možnostem, už je to v košíku. A když je takových náhod povícero, pak na chození do společnosti ani jaksi nevybývá :-( .
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod Fidych 18. 5. 2008 21:37

kejki3: čemu, prosím, říkáte žouželka? :nenapadne
Fidych
Zahradník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků