Růže

Tipy a rady o našich spolubydlících

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Bělena 23. 5. 2009 11:24

Jake druhy pěstujete?
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 23. 5. 2009 15:53

Jak to myslíš? Já mám kěříčkové a pnoucí a jestli chceš názvy ,tak to si pamatuji jen čajovou a vhiski. :oboze Jinak mám fialovou, červenou x krát, žlutou, bílou,žlutočervenou,červenobílou,růžovou snad to jsou všechny. :hm :hm :lol:
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 23. 5. 2009 18:24

Ja si chci jeste dokoupit,tak jsem myslela,ze bych vas poprosila o fota a nazvy,taky o popis a zda-li jsou odolne.A predem dekuji.
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 28. 5. 2009 13:32

Obrázek Obrázek Obrázek Tak už začínají kvést
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 28. 5. 2009 14:05

Dani,krasne barvy ruzi mas :tleskani :tleskani :tleskani.Jsou nadherne :tleskani
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 28. 5. 2009 14:48

Musím se připojit k pochvale :tleskani :!:
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 28. 5. 2009 16:05

Díky to jsou ty, co už jsem tady Běle popisovala, protože jsem nevěděla co chce. Teprve začínají.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 28. 5. 2009 17:18

Bělena píše:Ja si chci jeste dokoupit,tak jsem myslela,ze bych vas poprosila o fota a nazvy,taky o popis a zda-li jsou odolne.A predem dekuji.

Nevím, jestli je něco blízko Vás, ale tady u Prahy se vyplatízajet do Kunratic, je tam velká školka a vidíte, jak kvete, jestli je silnější nebo slabší vzrůst než jiné, někdy i jak oprší a po výběru si je na podzim koupíte. Ještě jsou někde rozária, ale to nevím kde.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 28. 5. 2009 17:27

Dekuji jen skoda,ze je to daleko,ja totiz kupuji ruze v zahradnictvi,a mnohdy je oznacena pouze barva ale ne druh a uz vubec,zdali jsou odolne ci nikoliv.Prisly mi i postou,ale v ubozenem stavu a tak zasilkovou sluzbu jiz nechci vyuzivat pri nakupu ruzi.
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kejki3 30. 5. 2009 18:02

Tak to jsou pěkně mizerná zahradnictví, tohle můžou udělat v Penny, že prodávají růže podle barvy, ale zahradník přece musí vědět, co prodává. :/
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 25. 9. 2011 20:01

Evoušku, píšeš že máš nové růže, prozradíš jaké? Taky jsem si koupila dvě nové velkokvěté Virgo a Viola, už jsou taky zasazené, teď počkat jaké budou, jestli odpovédají těm obrázkům
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Evouš 26. 9. 2011 06:25

http://www.katalog-rostlin.cz/ruze/Fran ... -Rosa.html http://ruze.wi.cz/cs/landora.html pak jsem si ještě koupila Sandru a nedaří se mi ji najít.
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků