Identifikace rostliny a péče o ně

Tipy a rady o našich spolubydlících

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod korm 4. 2. 2009 19:31

no fakt nemám místo, nikam se nic nevejde, všeho je moc, nejen kaktusů a sukulentů. a ještě je hrozný, že mě baví to množit , takže mám všechno několikrát, takže to už je pak úplnej konec :-]
korm
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 4. 2. 2009 19:32

No digitálem ale já se teprve učím a popravdě teprvá onehdy jsem se naučil vymazávat fotky ale mně to fakt neba já to fotím jen kvůli vám všem a jest li se mi bude někdo smát tak dostane za uši :-[ :-[ :lol: 8-P :-P
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 4. 2. 2009 19:33

korm píše:no fakt nemám místo, nikam se nic nevejde, všeho je moc, nejen kaktusů a sukulentů. a ještě je hrozný, že mě baví to množit , takže mám všechno několikrát, takže to už je pak úplnej konec :-]

Kvůli tomu píši stačí adresu a otevřené okno kaktusy dát dál od okna a je to :lol: :lol:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod korm 4. 2. 2009 19:35

ra.cermak píše:Kvůli tomu píši stačí adresu a otevřené okno kaktusy dát dál od okna a je to :lol: :lol:

když to já bych pak brečela, já je mám všechny ráda :-]
korm
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crosan 4. 2. 2009 19:37

ra.cermak píše:No digitálem ale já se teprve učím a popravdě teprvá onehdy jsem se naučil vymazávat fotky ale mně to fakt neba já to fotím jen kvůli vám všem a jest li se mi bude někdo smát tak dostane za uši :-[ :-[ :lol: 8-P :-P

NO NE?
crosan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 4. 2. 2009 19:40

ra.cermak píše:No digitálem ale já se teprve učím a popravdě teprvá onehdy jsem se naučil vymazávat fotky ale mně to fakt neba já to fotím jen kvůli vám všem a jest li se mi bude někdo smát tak dostane za uši :-[ :-[ :lol: 8-P :-P
co bychom se smáli jen foť ať je na co koukat :shock: co ta tvoje láčkovka ukaž nám ji zase, :nenapadne ještě jsem nebyla v Hornbachu jestli tam není :hm
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 4. 2. 2009 19:40

no ale u mne by byly v pohodě fáááááákt ale máte je moc hezké a pro crosan Jaruško já tě varuji :-P :lol:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 5. 2. 2009 15:28

korm píše:
ra.cermak píše:Kvůli tomu píši stačí adresu a otevřené okno kaktusy dát dál od okna a je to :lol: :lol:

když to já bych pak brečela, já je mám všechny ráda :-]

:shock: Pani Korm,ja bych to okno neotvirala :pozor a uz vubec bych nedavala vedet kde bydlite :pozor ,i me chtel obrat o orchideje :pozor :potichu :-/ :lol:?! Mate mooooc pekne kyticky :tleskani :tleskani
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod manifee 13. 4. 2009 10:26

Potrebovala bych taky poradit jak se starat o tyhle kyticky.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Tu prvni se snazim zalevat pomerne hodne, ale nevim jestli to zase neprehanim. Ta druha si myslime, ze je citronovnik. Zalevam ji tak jednou tydne, ale zacinaj ji nejak padat listecky... Tu treti jsme uz takhle dostali, zkousime jestli se vzpamatuje (taky zalevam tak jednou tydne). Tu posledni zalevam tedka tak jednou za 14 dni.
manifee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ra.cermak 13. 4. 2009 10:47

To třetí bych řekl že je to sukulent ale název přesně neřeknu ale na Sukulenty.cz tak tam jsou i fotky nějakej fíkus nebo tak nějak ale nevím přesně :roll: bych možná poradil přesadit do nového substrátu a jiného květináčku ale jinak vypadá dobře
Naposledy upravil ra.cermak dne 13. 4. 2009 11:17, celkově upraveno 1
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jakub štěpán 13. 4. 2009 11:03

Ta první vypadá jako nějaký bambus.
Botanika, masožravky, focení, cestování, IT ...
stepanjakub1@seznam.cz
jakub štěpán
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 13. 4. 2009 11:41

A není ta třetí Tlustice :-[ :?:
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 13. 4. 2009 11:44

No právě není moc vidět na listy ale i když by to tlustice byla tak stejně je to sukulent a přesadit by sto pro chtěl :-P :lol:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 13. 4. 2009 11:47

To jo, zeminu má ošklivou ;-)
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod korm 13. 4. 2009 13:22

mně to třetí připomíná adenium obesum
korm
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků