Rostliny na jižním okně

Tipy a rady o našich spolubydlících

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod ra.cermak 16. 1. 2009 20:04

Danielka.9 píše:nojo je to na mě ,většinou když se rozhodnu tak manžela pak už přesvědčím :hm :hm

To já bych se nenechal přemlouvat ale memám ty možnosti udělal bych si to sám už jsem vyráběl zimní zahradu i zadělával balkón ale cizím jako fuškou ale moc se mi to líbilo :lol:
ra.cermak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 16. 1. 2009 20:10

no a pak zařizovat ten interier to je paráda, rostlika sem rostlinka tam :oboze :tleskani
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bělena 16. 1. 2009 21:28

Danielka.9 píše:no a pak zařizovat ten interier to je paráda, rostlika sem rostlinka tam :oboze :tleskani

Jejda,ja nic takoveho nemam!Ja snad neco taky vymyslim,tohle forum by meli zakazat?!! :lol: :pozor Ach jo,ja dnes nebudu ani spat. :pozor Me nervicky pracuji o zavod.Co z toho bude....? :hm prinejmensim brichabol. :-/
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Arga 16. 1. 2009 23:46

Danielka.9 píše:
Arga píše:Hodně štěstí.... :lol:
Já jsem zase chtěla prodloužit kuchyň o zimní zahradu a byla jsem slušně poslána do ...... :mrgreen:

Mám také před kuchynským oknem balkon a stále přemýšlím o celkovém zasklení pro květiny, možná to rozhdone jarní sluníčko DANY

Jděte do toho :-D Já kdybych měla balkon jejda to by byla paráda. mám jen dvě okna :'(
Arga
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Armida 17. 1. 2009 18:37

Argo, takových je nás víc, taky nemám balkon. Okna máme tři (všechny na jih), ale orchidky mám jen na dvou a to jen vždy na jedné polovině parapetu. Kvůli větší vlhkosti musíme často větrat, tak je ani nemám po celém parapetu :-( , ale ještě jich mám pár v práci.
Armida
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 17. 1. 2009 19:51

Bělena píše:Jejda,ja nic takoveho nemam!Ja snad neco taky vymyslim,tohle forum by meli zakazat?!! :lol: :pozor Ach jo,ja dnes nebudu ani spat. :pozor Me nervicky pracuji o zavod.Co z toho bude....? :hm prinejmensim brichabol. :-/

myslím že by to mohla spravit jedna nová orchidej :lol: :lol: no a stím zasklením uvidíme já vám to neumím popsat,ale mám takový malý pokoj kde bydlí orhcideje v létě jim vysadím okno dám tam síto a je skleník hotov :hm :lol:
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SimonaS 19. 1. 2009 20:43

No mým snem je jednou si pořídit zimní zahradu uprostředka s fontánkou... ;-) už jsem to říkala příteli... tak myslím, že radši veme roha 8-P
SimonaS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 19. 1. 2009 20:45

:mrgreen: I když jsem milovník rostlin, vzal bych roha taky :mrgreen:
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod T.ý.n.a 19. 1. 2009 20:50

Tak tady pomůže snad jen výměna ... přítele ;-)
T.ý.n.a

Odeslat příspěvekod SimonaS 19. 1. 2009 20:52

:-D to ste mě moc nepotěšil ;-]
SimonaS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SimonaS 19. 1. 2009 21:25

protože když už toto napíše takový milovník květinek ;-] no jen doufám, že nebudu muset přikročit k tak radikálnímu řezu, jak navrhuje Týna :mrgreen:
SimonaS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 21. 1. 2009 16:38

To oni si z vás Simonko je tak střílejí :lol: :lol:
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SimonaS 21. 1. 2009 16:40

Děkuju za útěchu ;-)
SimonaS
Návštěvník

Předchozí stránka