Aké ibišteky pestujete ?

Tipy a rady o našich spolubydlících

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod ra.cermak 26. 1. 2009 17:32

Já jsem jednou vyzkoušel mandarinku roubovanou přímo od pěstitele krásně kvetla začala mít krásné plody a najednou vše opadalo a bylo po kráse asi se ji u mne nelíbilo 8-P
ra.cermak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 26. 1. 2009 17:53

ra.cermak píše:Já jsem jednou vyzkoušel mandarinku roubovanou přímo od pěstitele krásně kvetla začala mít krásné plody a najednou vše opadalo a bylo po kráse asi se ji u mne nelíbilo 8-P
no i tohle se může stát mně se taky všechno nedaří, ale je třeba se nevzdát možná to vyjde podruhé :hm :hm :lol:
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 26. 1. 2009 20:07

Já se bojím, že mě už se sem nic nevejde :'( :!:
Moravanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod crosan 26. 1. 2009 21:01

Všechno se vejde pí Moravando ale musí se to tam dát, a potom to za tu krásu co tady všichni prezentujete přece stojí (natočit doleva, potom trošku posunout, a znovu pootočit a už je místečko)
crosan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 26. 1. 2009 21:07

To jo. Kdyby jste věděla co mě dá práce, než to každé ráno na tom okně pořádně namachruju a pak večer, jak dlouho stahuju žaluzky abych nic neulomila, to je nějakého točení :-D :-P :!:
Moravanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod crosan 26. 1. 2009 21:25

Moravanda píše:To jo. Kdyby jste věděla co mě dá práce, než to každé ráno na tom okně pořádně namachruju a pak večer, jak dlouho stahuju žaluzky abych nic neulomila, to je nějakého točení :-D :-P :!:

Tak to věřím, já zas si něco koupím na zahradu a potom s tím lítám a postavím to tam a druhý den tam, a manžel pořád něco ukazuje na hlavě ale už nekomentuje "tak proč jsi to kupovala"
crosan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 26. 1. 2009 21:27

Jaruš to chce plánek :-[ :shock: :D O:-)
ra.cermak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod crosan 26. 1. 2009 21:29

no jo ten je ale za chvíli už neplatí, nakupuju bezhlavě "to ještě nemám atd
crosan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 26. 1. 2009 21:34

Jenom takovej dotaz na všechny kde jte byli všichni včera bylo to tady totálně mrtví já myslel že jsem na jiném fóru já toťiž mám neschop. a nemohu z baráku a tady nikdo nebyl skoro já byl hotovej ani jíst mi nechutnalo 8-P :-P :mrgreen: ]:-<
ra.cermak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 26. 1. 2009 21:41

A já jsem ti nestačila :-) :?:
Moravanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod crosan 26. 1. 2009 21:44

ra.cermak píše:Jenom takovej dotaz na všechny kde jte byli všichni včera bylo to tady totálně mrtví já myslel že jsem na jiném fóru já toťiž mám neschop. a nemohu z baráku a tady nikdo nebyl skoro já byl hotovej ani jíst mi nechutnalo 8-P :-P :mrgreen: ]:-<

No a pohled z okna na zahradu, vždyť to je balzám na duši :hm :hm :hm
crosan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 26. 1. 2009 21:51

Ale jo ale bylo to mrtvé že ? a já za barákem zahradu nemám bohužel mám ji hóóódně daleko :lol: :lol:
ra.cermak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod crosan 26. 1. 2009 21:55

Bylo to mrtvé, žádná diskuze ještě by tady mělo být téma, pro nějaké vzkazy, nebo taková diskuze volná, někdo se může urazit, když se tu plká jen tak, co vy na to? Já mám zahradu 54km od domu a též se nic neděje
crosan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 26. 1. 2009 21:56

Asi všichni chrupali. Dneska asi spí pan Bozner :-)) , je nějak potichu.
Moravanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 26. 1. 2009 22:01

crosan píše:Bylo to mrtvé, žádná diskuze ještě by tady mělo být téma, pro nějaké vzkazy, nebo taková diskuze volná, někdo se může urazit, když se tu plká jen tak, co vy na to? Já mám zahradu 54km od domu a též se nic neděje

Tak něco vymyslete a založte v ostatním dole :lol: :tleskani
ra.cermak
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka