Jestlipak vám teď v zimě doma něco krásného vykvetlo?

Tipy a rady o našich spolubydlících

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Fidych 14. 1. 2009 20:05

pro Dany (-u): nebojte se, že by vlezly kočky do opuncií. Máme na zahradě opuncie (udržuji plochu asi metr čtvereční) několik let, kočky se tu pohybují volně a žádná nikdy do pichláků nevlezla. Zřejmě mají instinkt, který je dobře varuje, kam se smí a kam ne.
Kupodivu nám do opuncií zatím nespadlo ani žádné dítko :D
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 14. 1. 2009 20:07

DANY píše:Pane Bozner tak si počkám jak dopadnou ty kaktusy snad pak dáte vědět,ja ho mám ve skleníku a ty opuncie nejsou venkovní? :hm Kamarádka je má ve skalce pořád,už mi je i nabízela, ale je nechci kvuli kočkám,že budou mít plné tlapky. :pozor

Ty opuncie jsou zimovzdorné a mám je všude, hlavně na střeše. Kocour se jim obratně vyhýbá (co mu zbývá :-[ )
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod DANY 14. 1. 2009 20:33

Tak vám dvěma děkuji za rady ohledně opuncijí,možná to tedy na jaře skusím :hm :hm
DANY

Odeslat příspěvekod Fidych 14. 1. 2009 20:43

Zkuste je, když kvetou, je to paráda :!:
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 14. 1. 2009 20:48

Daniel Bozner píše:
DANY píše:Pane Bozner tak si počkám jak dopadnou ty kaktusy snad pak dáte vědět,ja ho mám ve skleníku a ty opuncie nejsou venkovní? :hm Kamarádka je má ve skalce pořád,už mi je i nabízela, ale je nechci kvuli kočkám,že budou mít plné tlapky. :pozor

Ty opuncie jsou zimovzdorné a mám je všude, hlavně na střeše. Kocour se jim obratně vyhýbá (co mu zbývá :-[ )

Chudinka :shock: :shock: :shock:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DANY 14. 1. 2009 20:58

Chudinka kdo :?: :hm ten kaktus nebo kocour :?: :?:
DANY

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 14. 1. 2009 20:58

DANY píše:Tak vám dvěma děkuji za rady ohledně opuncijí,možná to tedy na jaře skusím :hm :hm

Jen musím upozornit že co chvíli si tahám z nohy nebo ruky nějaký zatoulaný trn :-/ ale už jsme si zvykli :oboze
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod DANY 14. 1. 2009 21:02

Daniel Bozner píše:
DANY píše:Tak vám dvěma děkuji za rady ohledně opuncijí,možná to tedy na jaře skusím :hm :hm

Jen musím upozornit že co chvíli si tahám z nohy nebo ruky nějaký zatoulaný trn :-/ ale už jsme si zvykli :oboze

no prosím pak říkáte .že kocouři ne :pozor mě už kočka na kaktus skočila a to byl v bytě :oboze
DANY

Odeslat příspěvekod ra.cermak 14. 1. 2009 21:04

DANY píše:Chudinka kdo :?: :hm ten kaktus nebo kocour :?: :?:

p.Bozner Srstka nespí 8-P :twisted:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 14. 1. 2009 21:15

ra.cermak píše:
DANY píše:Chudinka kdo :?: :hm ten kaktus nebo kocour :?: :?:

p.Bozner Srstka nespí 8-P :twisted:

To říká člověk co tejrá zmijovec v krabici :!: :-/ Ještě že Vás za trest kousnul :lol:
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod Fidych 14. 1. 2009 21:17

Taky mám zmijovec v krabici 8-D A nekouše, je patrně v zimě vysílen ;-)
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 14. 1. 2009 21:21

Fidych píše:Taky mám zmijovec v krabici 8-D A nekouše, je patrně v zimě vysílen ;-)

On spinkal v tom květníku ale na něm bila ta krabice jen položená vám ještě neleze :?:
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DANY 14. 1. 2009 21:24

Nepáchnou vám ty zmije tak trošičku :?: :mrgreen: já ho musela kdysi dát ke tchánovi do chlíva už ve dveřich mě natáhlo :oboze :oboze
DANY

Odeslat příspěvekod ra.cermak 14. 1. 2009 21:31

DANY píše:Nepáchnou vám ty zmije tak trošičku :?: :mrgreen: já ho musela kdysi dát ke tchánovi do chlíva už ve dveřich mě natáhlo :oboze :oboze

Jo je to síla ale znáte to ten zápal ale nemáme ho v pokoji ale na chodbě tak se otevře okno a tu chvíly to vydržíme ne 8-S
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidych 14. 1. 2009 21:31

Neleze ještě, držel se dlouho do podzimu a teď odpočívá v pokoji (v krabici).
K tomu jestli páchne: příšerně, pokud by byl v bytě :oops: , ale od května je venku a tam si může zapáchat jak divý (kvetl mi vloni jen jeden, mláďata ještě nedorostla páchnoucí velikosti) :D
Fidych
Zahradník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků