Jestlipak vám teď v zimě doma něco krásného vykvetlo?

Tipy a rady o našich spolubydlících

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Návštěvník 11. 1. 2009 17:57

Daniel Bozner píše:Něco málo mi letos v zimě také vykvetlo. Dnes u nás svítí sluníčko tak jsem se to pokusil vyfotit.http://bozner.rajce.idnes.cz/Kvet/

Teprve dnes se mi to podařilo otevřít, pořád mi to psalo "stránku nelze zobrazit" opravdu paráda
gratuluju
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fidych 12. 1. 2009 23:55

Mně tedy nekvete v současnosti vůbec nic :'( :-[ , co je z rostlin v bytě, to ještě vypadá k světu, ale co je zazimované, to se letos tváří nějak prapodivně :pozor .
Kdoví, jestli vůbec něco pokvete z jara...
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod kejki3 13. 1. 2009 01:09

Mně kvetou vánoční kaktusy a bramboříky, ale to nemá cenu fotit, když HanaT je má mnohem větší a hezčí. Bramboříky jsem koupil ve výprodeji.
kejki3
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DANY 13. 1. 2009 17:47

Daniel Bozner píše:Něco málo mi letos v zimě také vykvetlo. Dnes u nás svítí sluníčko tak jsem se to pokusil vyfotit.http://bozner.rajce.idnes.cz/Kvet/

Pane Bozner nááááádhera,zajímaly by mě ty kaktusy,hlavně ten prostřední truhlík, tam jsou jiné ne opuncije,myslím že ho mám doma ale bála bych se ho nechat venku,že zmrzne.
DANY

Odeslat příspěvekod HanaT 13. 1. 2009 18:45

kejki3 píše:Mně kvetou vánoční kaktusy a bramboříky, ale to nemá cenu fotit, když HanaT je má mnohem větší a hezčí. Bramboříky jsem koupil ve výprodeji.

Kejki proč je nevyfotíte ,zrovna mě by moc zajímali,já sem nic nedávám protože bych se stále opakovala ,moje veškeré fotky jsou na http://baxi.rajce.idnes.cz/
právě se chystám set další bramboříky.
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 13. 1. 2009 20:55

DANY píše:
Daniel Bozner píše:Něco málo mi letos v zimě také vykvetlo. Dnes u nás svítí sluníčko tak jsem se to pokusil vyfotit.http://bozner.rajce.idnes.cz/Kvet/

Pane Bozner nááááádhera,zajímaly by mě ty kaktusy,hlavně ten prostřední truhlík, tam jsou jiné ne opuncije,myslím že ho mám doma ale bála bych se ho nechat venku,že zmrzne.

První pokus to jsou pokojové kaktusy, a jak na potvoru je tak tvrdá zima.
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod Fidych 13. 1. 2009 20:57

Sláva, tak se mi povedlo probít se dnes k fotkám! Poslední dobou mně nějak zlobí na co sáhnu - odesílání, otevírání, prohlížení ...
A mně vážně už vůbec nic nekvete (skončil i vánoční kaktus) a všude takové krásy. To je hned zima veselejší :tleskani
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 13. 1. 2009 21:09

Teď naberou sílu a na jaře tam budete mít květů.
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod Fidych 13. 1. 2009 21:30

Jak už jsem psala onehdy, letos mi připadá, že místo sbírání sil se mi rostliny nějak choulí do ztracena :-[ , to chci vidět to jarní probouzení, asi se nebudu stačit divit :shock: (zbude-li něco k divení).
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 13. 1. 2009 21:33

To snad ne, Vy tam máte často pošmourno tak asi trpí akutním nedostatkem světla :'(
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod HanaT 13. 1. 2009 21:37

Fidych píše:Jak už jsem psala onehdy, letos mi připadá, že místo sbírání sil se mi rostliny nějak choulí do ztracena :-[ , to chci vidět to jarní probouzení, asi se nebudu stačit divit :shock: (zbude-li něco k divení).

nic si z toho nedělejte ,mě taky přežívají jen ty nejodolnější rostlinky,
které vydrží ty naše chladné místnosti ,přes noc jen 15 stupňů někdy i méně,moc jsem zvědavá na ty phalenopsisy jak jim ta teplota prospěje,,chudáci" :-S
HanaT
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Bozner 13. 1. 2009 21:47

U nás je také občas pod patnáct.
Daniel Bozner
Moderátor

Odeslat příspěvekod Fidych 13. 1. 2009 23:21

U nás to bude nejen těmi nižšími teplotami, ale jak správně připomněl Daniel, světla fakt málo celou zimu. A když se konečně jaro umoudří, tak začne fičet a je postaráno o další "zábavu". Tak teď si hýčkám ty nejodolnější a těším se na sluníčko :idea:
Fidych
Zahradník

Odeslat příspěvekod DANY 14. 1. 2009 16:23

Pane Bozner tak si počkám jak dopadnou ty kaktusy snad pak dáte vědět,ja ho mám ve skleníku a ty opuncie nejsou venkovní? :hm Kamarádka je má ve skalce pořád,už mi je i nabízela, ale je nechci kvuli kočkám,že budou mít plné tlapky. :pozor
DANY

Odeslat příspěvekod SimonaS 14. 1. 2009 17:08

Daniel Bozner píše:U nás je také občas pod patnáct.

jejda... a to já taťkovi nadávám, že málo topí.. máme doma tak 20 st. :kuk:
SimonaS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků