Sukulentní rostliny

Tipy a rady o našich spolubydlících

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod kočičí 8. 7. 2009 20:13

No oni taky ty odkvetlé pak chcípnou, taky mám radši ty růžičky, ale já mám radost ze všeho, co mi vykvete.
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 8. 7. 2009 20:15

Teda ono to kvete docela ochotně, ne tak orchideje. :-)
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 8. 7. 2009 20:24

kočí špica moc pěkné a ty s těma špičkama já mám jeden a ten to má obráceně
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 9. 7. 2009 09:42

To jako že ostatní to mají jako já a jen ten jeden se zparchantěl, anebo že je takový druh a máš od něho jen jednu růžici?
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod korm 9. 7. 2009 10:11

hezký, já je mám taky takhle v miskách:)
korm
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 9. 7. 2009 18:27

Já myslel že mám tak jak ty ale ty špičky ten můj má obráceně nic ve špatném asi jinej druh
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 9. 7. 2009 20:46

Já špatně chápu - takže je červený a má zelené špičky? Tož to bych chtěla! Nejvíc druhů netřesků člověk najde na hřbitově, tam se po něm mrknu.
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 9. 7. 2009 20:53

áno tak jsem to myslel a taky jsem dostal takovej co vypadá jak s pavučinou taky to má v názvu semp.arachnoides nebo tak nějak z hlavy nevím je nádhernej :tleskani
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 9. 7. 2009 20:57

A co ten náš nákupčí MORAVANDA ani nešpitla kolik uvalila za tu sloní nohu mne ta moje stála rovnou 100kč :-P
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 9. 7. 2009 21:00

Ten mám taky, ty, co mi teď kvetou, ty červené, ono to není na fotkách vidět a kór po dešti ta pavučinka tak zvlhne, že ji nevidět. Já mám ráda ještě ty, co tvoří takové kompaktní kuličky a pak je všude rozhazujou. Ale teď jsem byla v zahradnictví a měli tam jen úplně obyč. druhy, nikde nemůžu narazit na něco extra. Mám takový prima kameninový kastról, co kdosi vyhodil do kontejneru, v tom by se vyjímaly. To já ráda tvořím takové miniskalčičky. Viděla jsem nádheru - takovou miniskalku s netřeskama na obrovském plochém kameni, krása. Něco takového bych chtěla dát na dekl od studně, ale takový obrovský placák asi neseženu.
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 9. 7. 2009 21:08

Ono je to ještě málo vidět ale já ho pak vyfotím lépe ten červenej s těma zelenéma špičkama Obrázek
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 9. 7. 2009 21:09

je to ten druhej z leva a vedle je ten obrácenej ale teprve se vybarvují
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 9. 7. 2009 21:21

Máš to móc hezké - a sám ses taky hezky vyblejsknul, jako ta Jaja v té mikrovlnce... Ale moc hezké sukulentíky. A co ten netřesk na stopce? Nebo to není netřesk?
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ra.cermak 9. 7. 2009 21:24

je ale nějak se vytahuje já si zasadil od každého po pár kouscích do květináčků a zbytek odnesu na skalku do sadu no jo my jsme fotografové co ale na mně není co vidět ale tys mohla fotit v negližé a to je horší né ale je to prča já jsem trošku rejpal ale moravandička mne zná
ra.cermak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 9. 7. 2009 21:26

Šak počkej, jednou se vyfotím v negližé a už se sem pro jistotu radši nepodíváš!!!!
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků