Vánoční hvězda

Tipy a rady o našich spolubydlících

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod dama 55 7. 12. 2010 15:45

Mě se líbí takhle, červené má každý. Třeba je to světlem. Já jsem kdysi měla hvězdu na parapetu před záclonou a měla je normálně červené tak jak při nákupu. Stála ale úplně těsně u skla na severní straně.
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evouš 7. 12. 2010 17:03

Danielko pěkná. :tleskani :tleskani :tleskani Jednou jsem to zkoušela jak píše Dana ,ale nepovedlo se.
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 3. 3. 2011 15:24

Je březen a já mám tu vánoční hvězdu ještě pořád. A jak to tak bývá, protože o ni vůbec nestojím a spíš bych potřebovala to místo co zabírá, daří se jí skvěle. O to zajímavější, že všichni, co tu stejnou měli se mnou už ji dávno nemají. Nehnojím, jen ji zaleju, když je na sáhnutí suchá. Jsem zvědavá, ak dlouho ještě bude takováhle pěkná.Obrázek
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 3. 3. 2011 16:14

zřejmě má dostatek světla a vhodnou vlhkost vzduchu
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 3. 3. 2011 17:30

Máš ji krásnou a věř, že bude ještě asi dlouho kvést.Ta naše taky pořád kvete, už jsem ji ale šupla do skleníku.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dama 55 3. 3. 2011 17:36

Ale já o to moc nestojím, je až za všema kytkama ve 3.řadě směrem do místnosti a všichni na to koukáme, jak se jí u nás líbí. Chěli jsme ji před Vánoci dát Martině, ale té by ji sežral Henry - kouše všechno. Pryšec je jedovatý a kočka na to může i umřít. Abych Henrymu zachránila život, vzala jsem si ji sama domů a dala ji nahoru na polici, kam kočky nemůžou nikdy vlézt. Myslela jsem že přežije Vánoce a po novém roce bude po ní.
dama 55
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klivie 5. 7. 2014 15:11

Obrázek
Takhle mi teď kvete vánoční hvězda a to už asi přes měsíc. Asi se zbláznila.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 5. 7. 2014 17:09

Ta je krásná :love: svět se zbláznil a rostliny s ním :hm 8-D
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 5. 7. 2014 19:03

Holka si myslí, že jsou vánoce 8-D 8-D ale kvete krásně. :tleskani :tleskani
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 6. 7. 2014 18:33

moje je už po třech letech jak strom a červená je trvale, poté co byla přesunuta do stálého stínu
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků