Jak pěstovat áron a klejichu

Vše o nepřeberném světě trvalek

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Werus... 4. 10. 2011 15:40

Dobrá den,prosím o radu...Dostala sem Árón italský,Árón dračí a Klejichu hedvábnou ale vůbec nevím co s nimi mám momentálně dělat???Árón dračí jsem dostala jak hlízu,Árón italský jako takovou malinkou hlízu a Klejichu v květináči ale nějak z něj nic neroste :-] Moc Vás prosím o jakoukoliv radu a předem za všechny děkuji :-)
Werus...
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anyenne 5. 10. 2011 09:13

Dobrý den, mám doma aron italský. Mám jej zasazený v zahrádce. Na podzim mu vždycky vyrazí listy a na jaře vykvétá takovým nenápadným květem - vypadá jako zelená kala a pak se během léta se z něho vytváří ta paráda s červenými bobulemi :-D
Anyenne
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Werus... 9. 10. 2011 16:00

No ale já právě nevím co s ním mám dělat takhle na podzim...Myslíte že ho mám normálně zasadit na zahradu nebo počkat až na jaro?
Werus...
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anyenne 11. 10. 2011 10:40

Já je tenkrát sázela zjara, takže asi nebudu dobrý rádce, ale na druhou stranu cibuloviny se mohou vysazovat i na zimu,další roky také přezimovávají venku. Já bych je vysadila ven, ale rozhodnutí je na Vás.
Anyenne
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Niki56 11. 9. 2013 07:20

Dobry den, aron sadim na jare, cerstve cibulky jsem sehnala na www.osiva-semena.cz, maji tam cibulky primo z Holanska
Niki56
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků