cibuloviny

Vše o nepřeberném světě trvalek

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod milka60 10. 6. 2009 20:34

Ahoj Karen už mi nerobí problem ti tykať,lebo aj ja som dochodca byvam nedaleko Bojníc-Prievidze a tiež mame rodinu na Morave-Svitavy a v Prahe byva moj ujo teta a ich deti.Kvasíme slepačí trus a po 2 tyždnoch ho riedeny použivam časo.Bavi ma množiť si sama čo sa da,kym som bola zamestnana to nešlo ,okrem Am.-tie mam zdedene- mam ešte 3 orchidky/snad raz budem mať viac/ trochu sukulentnych a pestujem chrizantemy na hroby tych mam teraz 50 kusov spolu s kamoškou:ešte ma napadlo tie Am.nedavaj hlboko do zeme iba na povrch . Natej adrese čo som ti napísala mam tiež jednu pod nazvom cibula sa zmenšuje. milka
milka60
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 11. 6. 2009 08:44

Karen Válková píše:Teď jsem si všimla ty píšeš"jednoho podzimu už nevylezly".Copak když je na podzim zasadím,ony ještě na podzim vylezou? Já myslela ,že až na jaře. Nebo je to překlep?

Promiň, je to překlep, vylezou až na jaře, samozřejmě.
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 11. 6. 2009 09:56

Milko,pokud číslovka za tvým jménem znamená věk ,tak jsme i jeden ročník.
Já mám jinak jen africké fialky,těch mám hodně.Amarilky jsem už zasadila a správně jen na půl cibule,tohle jsem věděla. Ještě mám krvokvět, ale ten je sice dost podobný,ale nevím snad se to ani nedá považovat za cibuli,ale dala jsem jej taky k nim.Ten můj kvetl jej jednou a má takovou skoro bílou barvu.
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 11. 6. 2009 09:59

Obrázek
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milka60 11. 6. 2009 12:02

Karen mam o 2 viac ,ale ked mi moj vnuk pomahal vstupid do fora ,tak povedal:starka nemusí každy vedieť kolko maš rokov,ved to by si si musela meniť často prihlasovacie meno milka :-[ :-[ :-[
milka60
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moravanda 11. 6. 2009 15:04

Milko ale vnouček má pravdu :-)
Moravanda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 11. 6. 2009 19:57

Milko,Karen,jste obe jeste mladice ;-) ;-) :-)) ,pokud zdravi slouzi,na veku az tak nezalezi,ne?
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod milka60 11. 6. 2009 20:14

:-D :-D :-D uplne suhasím a želam všetkym,aby sa dožili dochodku a mohli sa venovať svojim kvetom -cibulovinam a inym na čo nebol čas kym sme-ste zamestnaní
milka60
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 11. 6. 2009 20:25

Děvčata, ten čas pro sebe Vám závidím!
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karen Válková 11. 6. 2009 20:50

Uplně s vámi děvčata souhlasím ;-] a ve všem, ;-] dokud zdraví slouží,a na to si zatím nestěžuju,tak je všechno v pořádku. :tleskani A jen z povzdálí pozoruju,jaké mají problémy nyní zase naše děcka s těmi svými dětmi. :shock: Jen ať se snaží :-[ .A takové nějaké příkoří, které nám občas někdo způsobí to se zvládne. Teď jsem měla na mysli svoje sousedy kvůli kterým musím rušit kačeny. :-\ No tak ať já si pořídím něco jiného! :hm Třeba mě to potěší ještě víc a tolik se kolem nich nenaběhám :D :D
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 11. 6. 2009 21:33

Bizony!
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bělena 11. 6. 2009 21:51

:shock: haha :tleskani :tleskani ,to by bylo zajimave :-D ,Karen, vis co se rika,ze vsechno zle je na neco dobre.I kdyz mnohdy clovek nevi,proc zrovna to ci ono se stalo,ale pozdeji i zjisti,ze to bylo dobre,co se stalo drive a nam se to zrovna v tu dobu nehodilo ci nelibilo,ovsem,krome tragedii!A tak treba zjistis,ze bez kacen to bude lepsi,mozna mene prace-povinnosti.
Bělena
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Karen Válková 11. 6. 2009 22:07

No teda, že bych mu dala za vrata krávu?No to teda nehrozí,ale vždycky mě lákala koza - to by taky vyletěl z kůže.Ale ani to nehrozí.Můj manžel je invalida a tak všecko těžké musím odnosit já.A zahradu máme do kopce.Hnůj musím napytlovata na zádech odnosit. Tak žádnej bizon nebude má moc velké bobky!
Ahoj všem Karen a Džesinka
Karen Válková
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 12. 6. 2009 07:56

Ale nasušíš a draho prodáš takový bizoní trus - nebo velbloudy a pak tím v zimě sušeným topit, at sousedi taky něco užijou. Ale - CIBULOVINY! jsme mimo mísu, omlouvám se!
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milka60 12. 6. 2009 07:56

pro kočičí-šak sa dočkaš aj ty a bude ti dobre ako nam dievčata ked si s vami kecam skoro by som začala česky- u nas je dnes zima ako vpsinci-a okrem toho ma bolí ruka tak som tu milka :-D :-D :-D
milka60
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků