hortenzie

Vše o nepřeberném světě trvalek

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Danielka.9 24. 3. 2012 13:03

Alinko jestli nekvete, tak zkus z ní kus odkopnout a zasad na jiné místo.Stříhat až k zemi ti na kvetení nepomůže, protože kvete ze starého dřeva.Ja je jen zakracuju a s podivem se zdá, že ani není moc pomrzlá i když to vypadalo špatně.Ještě uvidím,ale se mě zdá, že na tom už raší pupeny.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alinka 24. 3. 2012 18:33

Danielko u mě se právě vůbec nic neděje :hm ,asi ji zkusím letos pořádně pohnojit,možná i kuřince :hm ,jen co se probere ze zimního spánku.....přesadit ji nemůžu, nemám na ni místo.No mám ji na přímém slunci celodenním,jestli to není ta příčina, že nekvete :hm :pozor
Alinka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 24. 3. 2012 20:00

To že je na slunci, tak tím to nebude, ty mé jsou také celý den na slunci a ani je nehnojím. Zkus to pohnojit něco jí určitě chybí,opravdu nevím co se jí nelíbí. Moc jsem ti nepomohla a ani nemám nápad.http://danielafotky.rajce.idnes.cz/zahrada/#024_2_.JPG To je jen na ukázku,že je na plném slunci na rajčeti jich mám víc.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 24. 3. 2012 20:40

Nevím, ale na hortenzii bych kuřince nedávala, nesnáší vápno a to kuřince obsahují
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 29. 6. 2012 14:06

Letošní kvetení Obrázek
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 29. 6. 2012 16:49

Ach Danielko já jsem zatížená na modré kytky, ta je božíííííííííííí :shock: :love: :tleskani :tleskani :tleskani
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 29. 6. 2012 17:04

Květinko ta hortenzie je vlastně růžová 8-D to ona tak sama :lol: :lol:
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod květiny 29. 6. 2012 17:42

Tak tam máš Danielko asi kyselou půdu, to je tedy zajímavé :hm :lol:
Život s kytičkami je o moc hezčí , Eva
květiny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 29. 6. 2012 19:25

No Danielko ty mně dráždíš, hortenzie - našla jsem na 3květy a juka odešla a je tam jen miminko, já se už na to vykašlu, ale za to mám pískající keře hééééč, ke kterému přijdu tam to píská, to je miminek
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 29. 6. 2012 21:07

Tak tohle pískání ti mohu jen závidět, při těch kočkách co se tady pohybují je to zhola nemožné.Ani není moc co závidět, bývá každý rok moooc velká. Možná to není vidět,ale já bych byla raděj, kdyby rostla trošku nižší.Na velké zahradě by to bylo ok,ale u mě na malé?? :oboze Ještě mám 3, ale ty jsou menší a mají trošku jiné květy, pak fotnu ještě nekvetou.
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alinka 3. 7. 2012 05:03

Danielko nádherná :tleskani :tleskani :tleskani ....mi zas nekvete,n :kuk: a podzim ji asi dám jinam.
Jaruš,co to je pískající keř :nenapadne :hm ,slyším to poprvé :?: :?: :?:
Alinka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 3. 7. 2012 12:54

Pískající keř - jsou tam hnízda ptáčků a teď zrovna vylíhlá tak pískají, hlásí se o své
hejjar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Alinka 4. 7. 2012 18:21

Tak tos mě Jaruš dostala....jsem to ale trubka :oboze :oboze :oboze :hm
Alinka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 7. 7. 2012 19:10

Obrázek Obrázek Říká se, že kde se daří hortenziím a mají dcery, tak ty se nikdy nevdají. Tak pomož pámbu.
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hejjar 7. 7. 2012 19:59

Teda kočí ty jsou, já jsem našla 4květy, no nedostane na zimu žádné "krmení", jsem se rozhodla, to u té růžové,a bílá ta se ani nenamáhá něco zplodit.
hejjar
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků