Wistárie v nádobě

Nápady, tipy a rady o popínavých rostlinách či pro živé ploty

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Evouš 4. 10. 2012 07:07

Jaruš ,moc děkuji .Krásná rostlina. :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Evouš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 18. 4. 2016 10:31

Tak oznamuji, že jsem se po pěti letech dočkala. Wistárka, kvůli které jsem založila tohle vlákno, mi poprvé pokvete, zatím jsem odhalila pět květních pupenů a doufám v další. Mám ji zapěstovanou na kmen propletený z několika výhonů, ačkoliv je ještě u opory, tak už je samonosný, jako stromek to v létě vypadá nádherně, ale nekvetla, nekvetla, až letos. Ano, trpělivost i růže přináší. Jak pokvete, neodolám a pochlubím se fotkou. Mějte se krásně, zdravím všechny.
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Danielka.9 25. 4. 2016 12:53

Ahoj kočičko tak co si pamatuju, tak jsme je měly koupené stejně,myslím, že už to snad je i víc jak 5 let :D já to oproti tobě nevydržela, protože nekvetla a nekvetla jen rostla do oooobrovských rozměrů. Nakonec jsme ji odstranili a koupila jsme si po poučení roubované,bílou a fialovou a ty kvetou ,už mají zas nasazeno. :lol: :tleskani
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kočičí 17. 5. 2019 21:52

Obrázek
Obrázek

Letos konečně to kvetení stojí zato, myslím, že ji mám 9-10 let. Doposavad měla vždy tak 2-3 květy, které dost často omrzly ještě jako pupeny. Ketos to vyšlo, mám radost. Zpomalila růst, už se dva roky nemusí tolik řezat a je tam asi 50 květů. A voní! A čmeláci řádí, přilákala obrovské černé.
kočičí
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků