Jak jsem využil pařez ořechu

Vše, co se týká pěstování okrasných listnatých stromů a keřů

Moderátor: Moderátoři AbecedaZahrady.cz

Odeslat příspěvekod Ram1 2. 5. 2010 19:52

Magnolia stellata
Ram1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 21. 5. 2010 19:57

Tak jestlipak už se nám Radoček vrátil domů ke své rodince a ke svému počítači :hm ?

Mám tu konešně jeden můj maličký úspěch :-)) . Ale chtěla jsem se zeptat jestli už mám sebrat úrodu. Na tom pytlu píšou, že až se ta prostřední houba narovná tak se má celý trs vykroutit. Myslíte že už nastala ta doba :-) ? ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek Obrázek
Moravanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 22. 5. 2010 07:44

Roste přímo před očima. Asi to dneska už vykroutím abych o ni nepřišla :hm .ObrázekObrázek
Moravanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 22. 5. 2010 10:11

Jo ja myslím že to půjde dobrou chuť
ra.cermak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 22. 5. 2010 11:18

Ahoj Radečku jaká byla cesta dom ?
Jinak díky za radu. Zítra to ukroutím a bude pošušňání :-) .Ale ta na zahradě nepůjde. Zjistili jsme že ten pařez je zhnilé a jinam to dát nejde.
Moravanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ra.cermak 22. 5. 2010 11:27

Cesta celkem dobrá ale až před Brnem 7 azt v sobě
ra.cermak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 22. 5. 2010 11:50

To jste jeli po dálnici že ? Nešťastný dálnice :-( . Ještě že jste v pořádku doma :oboze
Moravanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jakuku 22. 5. 2010 17:09

Moravando tak přesně to jsem si včera koupila v OBI na zkoušku jak dlouho jsi čekala než ti z toho vylezly hlívy :-)
Jana
jakuku
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 22. 5. 2010 17:15

Čéče Jani víš že přesně nevím :hm . Já si to nikam nepsala a nepamatuju si to :-[ . Ale myslím že tak tři neděle jsem to mohla mít doma a pořád se nic nedělo. Pak mě z toho doma začaly vylétávat Smutnice a už to letělo na balkon. A tam pak snad po týdnu úmorné zimy. Ale teď mě to roste úplně před očima. Třikrát denně to ale rosím. Zítra už to vemu a počítám že už víc nevyroste i když by mělo. Ale tenkrát jsem měla Žampiony a vyrostl mě jeden obrovský a víc nic.
Moravanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jakuku 22. 5. 2010 17:43

já to mám v kuchyni pod stolem teplota asi 23 stupňů no až to vyleze tak to prdnu do ložnice byla bych ráda kdybych aspoň měla na jeden oběd :-) ale to by byl dost drahý oběd :-] tak snad z toho něco bude
Jana
jakuku
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klivie 22. 5. 2010 17:44

Moravandi já sklízela asi 3x, první várka to jich bylo asi 3/4kg, druhá asi 1/2kg a ta poslední byla jen jedna houba. Když jsem je koupila po druhé tak byla sklizeň jen jedna a to 3 houby ale obrovské. Tak Ti přeji bohatou úrodu.
Jana
orchideje moje radost
Klivie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jakuku 22. 5. 2010 17:50

Jani tos potěšila :-) :-) :-)
Jana
jakuku
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 22. 5. 2010 18:15

Děkuju moc. Už se těším jak je zítra zdlábnem. Ještě bych je nechala ale mám strach abych je neprošvihla.
Moravanda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Danielka.9 22. 5. 2010 18:21

Kdysi jsme to taky pěstovali,jenže se to prodávalo ve skleničce a to jsme nasadili do propařené slámy.Panečku to byla úroda, :tleskani ještě jsme rozdávali. Před dvěma roky jsme koupili žampiony už také v zemině a jak píšete úroda prachbídná. :oboze
ať nám kvetou kytičky
Danielka.9
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kandl 22. 5. 2010 18:47

Moravandi přeju dobrou chutˇ. :lol:
kandl
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka