Značkovací cedulky (štítky)


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Značkovací cedulky (štítky)

Odeslat příspěvek od eva.hanakova@seznam.cz 20. 4. 2017 12:46

Zdravím, kolik si mohu cedulek objednat? Vezmu si 200ks. Ráda bych si je převzala v Praze. Eva Hanáková 602958393

Odeslat příspěvek od Aristo 5. 2. 2015 21:26

Zdravím Vás kolegové a kolegyně.
Nabízím popisovací plastikové cedulky chcete-li štítky vhodné ke značení Vašich roslin na skalkách bylinkových záhoncích či všude tam kde si chcete být jistí co Vám na daném místě roste.
Etiketa má rozměr ca 90*30 mm je vyrobena z tenkého plastu, jsou to pozůstatky z minulého roku kdy byli využívány při značení násad rajčat,paprik apod. pro letošní rok již mám objednané cedulky s fotkou a názvem. Na cedulky se dá psát bez problémů lihovým fixem.
cena za ks do 50ks - 1,50Kč
Cena za Ks od 50ks do 100 Ks 1,25Kč
Při větším množství individuální, vzhledem k povaze věci upřednostňuji osobní předání, více méně celá Jižní Morava, dále Olomouc, Praha, v případě zaslání peněz předem na účet jsem ochotný zaslat cedulky poštou. Popřípadě je možná výměna za nějaké zajímavé semena.
Přílohy
P2050416.JPG

Nahoru