Nová fotogalerie Abecedy zahrady


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Nová fotogalerie Abecedy zahrady

Odeslat příspěvek od Evouš 8. 9. 2011 18:31

Nahrát to jde ,ale odeslat né.

Odeslat příspěvek od Marek Lutonský 7. 9. 2011 14:51

Dnes jsme spustili - zatím ve zkušební verzi - novou fotogalerii Abecedy zahrady. Tedy místo pro nejrůznější fotografie související se zahradou, květinami, stromy, plody, úrodou až třeba ke zvířatům, pokud mají nějakou souvislost se zahrádkařením.

Podívejte se na novou galerii

Fotografie je možné hodnotit, dají se komentovat. Přihlášení zatím vyžadujeme pouze při nahrávání nových snímků, komentovat i hodnotit lze anonymně. Pro přihlášení slouží stejná přezdívka a heslo, jaké máte zde ve fóru.

A ještě jedna zajímavost. U každé fotografie je kód, který můžete zkopírovat a vložit do textu v diskuzním fóru. V příspěvku se potom ukáže obrázek. Třeba takhle:

Obrázek

Nahoru