Stínění na plot geotextilie?


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Stínění na plot geotextilie?

Odeslat příspěvek od Klamerka 23. 2. 2019 10:28

Zdravím

Dnes jsem v hobby marketu hledal stínící tkaninu na ploty, u kterých se uvádí zastínění v procentech, tak ať mám představu. Při hledání jsem narazil na netkanou geotextilii, která je velmi podobná stínící tkanině. Napadlo mě, proč kupovat stínící tkaninu za 70 Kč/bm, když mohu koupit geotextilii za 19 kč/bm.

Neřešili jste někdo podobnou věc? Zjišťuji, zda je to dobrý nápad. Zastínění bude asi větší, takže případné rostliny budou neustále ve stínu, ale to je u betonových plotů také. Zvažuji spíš, jestli se ta geotextilii na slunci nezačne za pár měsíců rozpadávat?

Nahoru