Jaká garážová vrata?


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Jaká garážová vrata?

Odeslat příspěvek od a. 1. 9. 2019 17:08

Ahooj, já odobně můžu doporučit vrata od firmy LOMAX- lomax.cz
Máme je již 7 let a zatím naprostá spokojenost. Jak s firmou, tak s kvalitou vrat. Mrkni :-)

Odeslat příspěvek od Magda30 23. 10. 2018 08:09

Dobrý den, potřebovala bych poradit s výběrem garážových vrat. Chystáme projekt našeho domečku a nemůžeme se s manželem dohodnout, zda garáž pro jedno či pro dvě auta a jak vyřešit garážová vrata. Jaká máte vy? Našla jsem zajímavou inspiraci na http://homezin.cz/media/garaze-a-garazova-vrata-inspirace-fotogalerie kde mají různé typy, dřevěné, plastové, skleněné, všech možných barev a vzhledů. Já se přikláním ke klasickým dřevěným vratům pro 2 auta na dálkové ovládání. Manžel zase upřednostňuje garáž jen pro jedno auto a pak kryté stání na parkovišti. Jak řešíte parkování vy? A jaký materiál vrat byste zvolili?

Nahoru