Měření PH v domácím bazénu


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Měření PH v domácím bazénu

Odeslat příspěvek od Lubro 29. 4. 2021 13:44

Chtěl bych se zeptat na zkušenost s měřením PH v domácím bazénu...co na to nejlépe používat. Máme bazén se solinátorem nově od loňského podzimu, tak v rámci zprovoznění v této blížící se sezóně. Vím, že se často používají tzv. kapkové, tabletové nebo proužkové testery, ale existují i digitální testery...úmyslně chci vynechat ty drahé, ale myslel jsem nějaké ty levnější, řádově do cca 2.tis. Kč. Někde jsem četl, že např. při měření pH pomocí tablet někomu vycházeli podivné barevné odstíny, které se nedaly ani přiřadit ke barevnému vzorníku...Ale nejsem v tom odborník, tak se raději zeptám na osobní zkušenosti a doporučení...Díky

Nahoru