Ananas - bílá plíseň?


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Ananas - bílá plíseň?

Odeslat příspěvek od gabcik 26. 10. 2015 11:44

MOzna zabere tohle ---Nejlepsi na plisne od rajcat po brambory je koloidni stribro. Jediny dovozce skutecne kvality jsem nasel zde http://www.drbylinka.cz/ dokonce k memu prekvapeni je ochotny vse i vysvetlit. jde o jiny typ koloidniho stribra nez zde prodavane ma zivotnost 100let a ja tim zachranil celou urodu od brambor, rajcat i kere a polokere ted zkousim stromy

Odeslat příspěvek od Raduš 4. 10. 2015 21:02

Dobrý den,
mám takovou bílou plíseň na zemině okolo ananasu, tato bílá plíseň už je i malinko na plodu. Listy jsou v pořádku. Jak se této plísně zbavit a můžu plod ananasu ještě zachránit?

Děkuji za odpovědi.

Nahoru