VÝROBKY HNOJÍTKO NEMO?


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: VÝROBKY HNOJÍTKO NEMO?

Odeslat příspěvek od Mája Majka 17. 5. 2016 18:55

Už několikátým rokem na mé stávající rostliny (muškáty, bylinky, orchideje, mandarinkovník, schefflera, palma) používám tekuté Hnojítko Nemo Bez solí (pro zvědavce www.hnojitkonemo.cz). Jsem s ním moc spokokojená, má ho v nabídce i zahradnictví v Hluku, které se na pěstování všech na světě bylin a koření specializuje. Ale nevím, jestli ho nalít i k fíkusu. Máte s tím někdo zkušenost? P.S. Letos jsem si koupila od stejné firmy Rajčatpytel a moc se mi líbí, dala jsem si do něj na balkón pepíno. Díky moc za radu. M.

Nahoru