Semínka melounu prodělaly plíseň


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Semínka melounu prodělaly plíseň

Odeslat příspěvek od Sudiyy 4. 4. 2016 15:14

Ahoj, mám dotaz ohledně semínek melounu, protože minulý rok jsem je sesbíral, dal do krabičky, ale bohužel jsem je dost neosušil, takže zůstaly vlhké a krabička byla otevřená, takže chytly plíseň. :-l Jak jsem to zjistil tak jsem je pořádně umyl od plísně, řádně osušil a dal do uzavřené krabičky. Letos je chci vysévat, ale nevím jestli vyklíčí. Doufám že je plíseň nějak nepoškodila, protože semínka by měla být velmi odolná. Myslím si, že jsou poškozeny jen na povrchu na obalu, což je vidět a vevnitř jsou zdravé. Prosím o radu, jestli jsou schopni bez problémů vyklíčit. Díky ;-]

Nahoru