Sušička na ovoce, houby, zeleninu


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Sušička na ovoce, houby, zeleninu

Odeslat příspěvek od Lenka Pražáková 9. 2. 2018 23:48

Já mám doma druhým rokem tuto sušičku G21 Harmony - ***REKLAMA ODSTRANĚNO***. Suším v ní ovoce i houby každý rok a zatim jsem maximálně spokojená, tak ji mohu doporočit.

Odeslat příspěvek od lyadmivatix 9. 11. 2017 02:53

bramboru jsem zkousela vcera a taky nic... a kolik mu toho do ty klece muzu dat.. aby to nakonec vsechno nesnedl a pak z toho nemel nejake zazivaci potize. A muzu mu smichat ovoce a zeleninu?

Odeslat příspěvek od Liška4 15. 10. 2017 19:37

Nám vyhovuje infra sušička Yden. Trouba se mi moc neosvěčila.

Odeslat příspěvek od crosan 17. 2. 2009 21:58

No jistě, já jsem to jen zkoušela, když hodně lilo a povedlo se, jinak to nepraktikuji.

Odeslat příspěvek od Fidych 17. 2. 2009 21:40

Trouba nemusí být špatná na malé možství, ale pokud každý rok suším křížaly z jablek a hrušek, jsem ráda, že mám sušičku s deseti síty a jak uklidím jednu várku, už chystám další (křížal míváme tak 8 - 12 kilo, podle úrody a kvality jablek). A to sušíme i jiné ovoce, šípky a kde co, jak je sušička, tak mi to nedá.
Doma ( v minulém století) se sušívalo na pícce kachlových kamnen a taky jsme to zvládli ;-) :tleskani

Odeslat příspěvek od crosan 17. 2. 2009 21:02

K sušení bylinek používám horkovzdušno troubu, (takovou tu kulatou skleněnou) dá se tam regulovat teplota od 20st. do 250 a taky to vyhovuje Vlastně tam suším jen kopřivy

Odeslat příspěvek od Fidych 17. 2. 2009 20:42

Vystihka jste to - už se taky těším, až zas bude co sušit :tleskani

Odeslat příspěvek od dama 55 17. 2. 2009 15:32

Na sušičku teď sice není zrovna sezona, ale přidám i svou zkušenost. Máme už řadu let desetipatrovou Harwest maid snackmaker, výrobce Nový Zéland a byla už tehdy dost drahá. Má termostat, tři stupně sušení, síta, hustší síťky na vkládání, když se suší drobné věci a plata na sušení ovocných dření. Z ničeho nejsou tak krásně zelené sušené bylinky, houby suší skvěle a rychle, dokonce si v ní suším čerstvé domácí těstoviny, aby řádně proschly a nemusely schnout na utěrce někde na stole, kde se v nich nejspíš vyválí náš kocour a pořád to musím prohrabávat. Dokonce jsme v tom našemu zakrslému králíčkovi sušili kopřivy a jetelíček, aby měl vitamínky na zimu a jako přídavek do jídla. Suším v ní i léčivé byliny do čajů. Nepráší se dovnitř, má jednoduchou údržbu, síta z umělé hmoty se dobře udržují čistá, nic není při sušení potřeba převracet, je prostě báječná.

Odeslat příspěvek od Fidych 11. 10. 2008 21:41

Máme sušičku s ventilátorem na 15 sít, termostat udržuje stálou teplotu. Spokojenost veliká již spoustu let, bylinky jsou usušené přes noc (pokud se opláchnuté nechají pořádně okapat), jablka a hrušky na křížaly zhruba za deset hodin, zelenina se v ní suší také dobře, houby jsou usušené během osmi hodin.
Bližší informace byste našla na http://www.nakupka.cz/vyrobek/susicka-o ... nackmaker/

Odeslat příspěvek od kejki3 11. 10. 2008 19:54

To je mnohem jednodušší použít horkovzdušnou troubu. 3000,- :shock:

Odeslat příspěvek od jaromir.malich 11. 10. 2008 18:42

Tak jsem se přeci jen zmýlil. Eta ji v sortimentu nemá, teď se jmenuje Bielmeier. Tady je odkaz:

http://abc-real.eberry.cz/male-elektros ... 014-0.html

Odeslat příspěvek od PatrikChrz 11. 10. 2008 13:35

Jo a ještě jeden poznatek z testů. Pokud se sušička po každém použití opravdu důkladně nevyčistí, tak mají tendenci se v ní množit plísně.

Odeslat příspěvek od jaromir.malich 11. 10. 2008 13:29

Je jeden přístroj,který používají mí rodiče a jsou vcelku spokojeni.Hlavně vydrží dlouhou dobu sušit i bez přestávky,klidně i deset hodin a více.Máme to vyzkoušené a opravdu to funguje,navíc si můžete dokoupit i další přihrádky na sušení!Cena je tři tisíce.Jakmile se dostanu k počítači,pošlu odkaz na zmíněný výrobek,který v současnosti prodává eta.

Odeslat příspěvek od PatrikChrz 11. 10. 2008 07:36

Kdysi jsme o něčem takovém domů uvažovali, ale poté, co jsem si v časopise Test kdysi přečetl jejich testy, tak jsem to vzdal.
Mezi hlavní nevýhody patřilo nerovnoměrné sušení (jiné uprostřed, jiné na krajích) a tak se to muselo přerovnávat, celková doba sušení pak nebyla výrazně kratší.

Odeslat příspěvek od HanaT 10. 10. 2008 21:35

sušičku jsem měla pujčenou od babičky a hrozně mě rozčilovalo neustálé hučení a tak jsem se vrátila k sušení na radiátoru a je to zadarmo když se topí.

Nahoru