Jak uskladňovat jablka a hrušky


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Jak uskladňovat jablka a hrušky

Odeslat příspěvek od Petulín 4. 10. 2017 12:05

Dobrý den,

my jablka uskladňujeme ve sklepě, kde vydrží celou zimu, ale to je díky tomu, že bydlíme v domě, což vy, jak píšete, ne. Nevím sice, kolik jablek a hrušek u sebe máte, ale pak už mě napadá jenom dát je do lednice, kde budou aspoň v chladu a déle vydrží.
Dobré rady na skladování najdete například v tomto článku: http://bytvpanelaku.cz/skladovani-ovoce ... y-na-zimu/

Odeslat příspěvek od Sofie765 6. 9. 2016 10:54

Dobrý den, chci se poptat jaké máte zkušenosti s uskladňováním jablek a hrušek. My jsme dlouhé roky uskladňovali jablka i hrušky v plastových přepravkách, které byli umístěny na seníku a senem byli obalená. Je pravda, že se nám toto uskladňování osvědčilo, ale přeci jenom já bydlím ve městě a nikoliv na vesnici, a chtěla bych mít ovoce uskladněné u sebe a né u rodičů. Je pravdou, že spíše to u nich nechám, ale potřebuji alespoň zajistit to, aby mi ovoce vydrželo v panelákových podmínkách alespoň 14 dní. To je reálná doba, kdy se s rodiči nevidíme.

Nahoru