Pěstování rozmarýny v nádobě


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Pěstování rozmarýny v nádobě

Odeslat příspěvek od olaz 19. 9. 2018 14:59

Moje rozmarýna slušně přežila zimu ve sklepě u malého severního okna. Teplota cca 8-10, světla a zálivky měla minimum. Máme starý dům, sklep je vlhčí. Na jaře jsem ji přesadila do nové hlíny a celé léto sklízela nové výhonky. :)

Odeslat příspěvek od Návštěvník 9. 9. 2018 11:48

Rozmarýna má ráda v zimě chlad,nechávám ji na zasklené terase a občas ji zaleji.
V pokoji ,kde se netopí a hodně světla a přestože se většinou uvádí,že se nemá moc zalévat,tak moje rozmarýna vodu chce.

Odeslat příspěvek od Karolína35 7. 9. 2018 13:50

V létě jsem si pořídila rozmarýnu a pěstovala ji v nádobě. Nyní by mne zajímalo, zda se dá přenést do domu a zda dále poroste? Na http://radybydleni.cz/media/pestovani-rozmarynu-v-kvetinaci-i-na-zahrade/ jsem se dočetla, že je lepší dopřát rozmarýně zimní klid a uložit ji do sklepa. Má otázka ale je, zda když ji nechám doma při pokojové teplotě, zda by poroste dál nebo uhyne. Děkuji.

Nahoru