Jaký mám druh bonsaje a jak se o ni starat?


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Jaký mám druh bonsaje a jak se o ni starat?

Odeslat příspěvek od dama 55 9. 1. 2012 16:00

Přečtěte si o hnojení něco třeba tady a určitě si vyberete. Od hnojiva na list po obyč.Kristalon je tam všechno, popsáno i jak na to. http://www.nebari.cz/hnojeni-bonsaji.php

Odeslat příspěvek od LJosl 9. 1. 2012 15:28

Předem děkuji za kvalitní komentáře. Zkusím pořídit kvalitnější fotografie. Bonsaj už obráží, byla to pouze aklimatizace. Jak a čím to hnojit? Děkuji

Odeslat příspěvek od dama 55 9. 1. 2012 14:54

Nejspíš bude skoro jedno co to je, všechny rostliny co se přenesly do interiéru na zimu poněkud opadávají. Feed once a week znamená - hnojit 1x týdne. To je ale pokyn pro dobu růstu - léto, když je rostlina někde venku. Teď by měla být nejblíž sklu, zemina lehce vlhká, občas porosit a teplota tam max 15°C. Bylo by asi dobré vědět, co za stromek to je, taky to nepoznám. Měl jste se zeptat při nákupu, někde bývá i cedulka z jménem druhu.

Odeslat příspěvek od Kateřina Hradová 9. 1. 2012 11:24

Ač se snažím, jak to jde, z těcho snímků nejsem schopná určit, o jakou bonsaj se jedná. Kvalitní fotky by nebyly? ;-) Až je budeš vkládat, prosím postupuj tak, jak popisujeme v návodu.

Díky.

Odeslat příspěvek od LJosl 5. 1. 2012 19:51

Dobrý den, potřeboval bych zjistit, jaký druh bonsaje jsem dostal. Nevím jak se o ni starat. V obchodě mi řekli, že ji mám jednou týdně ponořit hlínu s keramikou do vody na 15 min. a průběžně vlhčit. na cedulce se píše: feed once a week (krmit jednou týdně) tak nevím, jestli to není to ponoření. A hlavně, začala opadávat, tak si myslím, že je to prozatimní aklimatizace.
Toto je ona.
DSC00068.JPG

DSC00069.JPG


Děkuji

Nahoru