Jak se starat o tuto rostlinu a její název.


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Jak se starat o tuto rostlinu a její název.

Odeslat příspěvek od MaatIsis 27. 11. 2015 12:10

Dekuji za nepovedi.Kdyz mi teda zacina od spicek kde vyrustaji nove listy cernat a pokracuje to po stonku dolu je to tim ze ji mam v byte?
Přílohy
Hebe cerna.jpg

Odeslat příspěvek od Danielka.9 16. 11. 2015 16:14

Nejdříve jsem myslela, že je to Skimie, ale taky se přikláním k tomu Hebe andersonii( název podlé chytré knihy).Myslím, že obě líp prospívají venku než v bytě, ale pozor na moc velké mrazy. Zkuste zadat googlem a poradí. :nenapadne

Odeslat příspěvek od MaatIsis 16. 11. 2015 00:35

Takže ty černé fleky na stonkách a listech mohou být z tepla?
Přílohy
Stonek a listy+pokroucené.jpg
Takže ty černé fleky na ĺistech a stonkách mohou být z tepla?

Odeslat příspěvek od Lukas123123 15. 11. 2015 18:24

Nevím to určitě,ale připomíná mi to dost Hebe. Kdyby to bylo ono, tak je to v podstatě venkovní rostlina, která se pěstuje buď v květináči, nebo v teplejších oblastech v půdě- tudíž jí nedělá dobře teplo. :-)

Odeslat příspěvek od MaatIsis 15. 11. 2015 16:54

Dobrý den.Prosím o radu jak se starat o tuto rostlinu.Na starších listech se dělají černé fleky,nové lístky jsou pokroucené a stonky černají od špiček.Celkově začíná umírat a já nevím co jí chybí a jak jí zachránit.Mám jí v bytě kde je teplota 19 až 21°C na světlém místě.Když byla v květu,kvetla fialovými kvítky seskupenými do hroznu směrem vzhůru.A ještě prosím o název této rostliny.Děkuji za pomoc.

-- 15. 11. 2015 16:58 --

MaatIsis píše:Dobrý den.Prosím o radu jak se starat o tuto rostlinu.Na starších listech se dělají černé fleky,nové lístky jsou pokroucené a stonky černají od špiček.Celkově začíná umírat a já nevím co jí chybí a jak jí zachránit.Mám jí v bytě kde je teplota 19 až 21°C na světlém místě.Když byla v květu,kvetla fialovými kvítky seskupenými do hroznu směrem vzhůru.A ještě prosím o název této rostliny.Děkuji za pomoc.
Přílohy
mirka kyti2.jpg
mirka kyti1.jpg

Nahoru