Plíseň či mech v trávě


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Plíseň či mech v trávě

Odeslat příspěvek od Vojtta784 26. 10. 2018 09:36

Chtěl bych obnovit toto téma. Loni se nám stalo, že 1 rok starém trávníku se po zimě ukázala plíšeň. Letos bych tomu chtěl nějak předejít? Víte co by šlo dělat? Je na to nějaká chemie nebo se s tím nedá nic dělat?

Díky

Odeslat příspěvek od kejki3 18. 10. 2014 21:46

Je to plíseň, zkuste si najít nějakou vhodnou pomoc na http://www.travnik-realizace.cz/inpage/ ... -travniku/ Trávník je docela pracná trvalka, v tom jílu budete asi potřebovat provzdušňovat a vylehčit zem.

Odeslat příspěvek od Mirakos 18. 10. 2014 16:55

Zdravím, v létě jsem si pořídím RD se zahradou a ihned zasel trávník, trávník jakž takž roste ovšem zhruba před týdnem jsem si všiml, že se v zemině okolo trávníku objevují zelené plesnivé fleky, které se rozšířují den co den. nikdy jsem nepoužíval žádná hnojiva ani nic takového. Zemina je tu bohužel dost jílovitá tudíž pořád vlhká. je možnost s tím něco udělat? děkuji za každý nápad.

zde foto:

http://alienxx.rajce.idnes.cz/Travnik

Nahoru