houby v trávníku


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: houby v trávníku

Odeslat příspěvek od kočičí 28. 8. 2011 13:09

Jsou to špičky, k jídlu výborné třeba do polévky, já jsem ráda, že je tam mám...

Odeslat příspěvek od kejki3 27. 8. 2011 22:30

Likvidujete plodnice, které vyrůstají z podhoubí. To zlepšuje vlastnosti půdy pro trávník, ale pokud se toho opravdu nutně musíte zbavit, tak existují přípravky proti houbovým chorobám. Tzn. chemický postřik, příp. zálivka.

Odeslat příspěvek od Zdena7788 27. 8. 2011 12:13

Dobrý den, v poslední době se mi v trávníku na zahradě objevuje denně cca 20 až 30 ks nějakých houbiček na rozloze o průměru asi 3 metrů. Nevím, co je to zač a ani nevím, jak bych proti jejich výskytu měl bojovat. Zatím je denně vytrhávám, ale není to nic platné. Jedná se o houbičky výšky cca 3 až 4 cm s tenkou nožičkou v barvě bílé kávy. Pro znalce připojuji foto a všem předem mnohokráte děkuji za jakoukoliv radu, jak to zlikvidovat.
Přílohy
P1030003.JPG

Nahoru