Jak použít Travin


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Jak použít Travin

Odeslat příspěvek od tomas.prchal 30. 9. 2007 18:04

Dovoluji si doplnit, že lokální medota je vhodná spíše pro malé plochy trávnků. Při ošetřování velkých ploch představuje neskutečnou pracnost :)

Odeslat příspěvek od StanislavKrejcar 21. 9. 2007 09:17

Proto se přimlouvám při tomto použití herbicidů přejít od plošného stříkání k bodovému,ať za pomoci kapátka nebo štětce,případně herbicidní hole,v tomto případě je poškození okolních rostlin omezeno na minimum,a spíš padá na lajdáctví aplikátora.

Odeslat příspěvek od Kateřina Hradová 20. 9. 2007 16:06

A ještě jedna věc - Travin je jedovatý pro ryby a vodní organismy, takže pokud máte blízko trávníku jezírko, raději zvolte jiný prostředek. :!:

Odeslat příspěvek od Kateřina Hradová 20. 9. 2007 16:04

Jen pozor na to, že herbicid je třeba použít za bezvětrného počasí, ať neskončí tam, kde nemá! :mrgreen:

Odeslat příspěvek od Fidych 17. 9. 2007 21:22

Jak začnou listy pampelišek měnit barvu do "zvadlé" a "schnoucí" zelené, bude jisté, že přípravek zabral a plevel hyne. Pak by neměl být problém trávník posekat. Třeba i za úplňku (vydržíte-li do úplňku nesekat) :wink:

Odeslat příspěvek od hordubal 13. 9. 2007 16:52

Ahoj, koupil jsem si Travin na vyhubení pampelišek v trávníku a chci se zeptat jak dlouho mám nechat Travin působit než trávu znovu poseču.

Normálně sekám každý týden. Je celkem jasné, že tohle pravidelné sečení musím teď porušit. Teď jsem to nechal týden vyrůst, aby měl plevel nějaké listy a mělo se to kde vstřebávat.
Stačí nechat to působit týden?
Nebo až začne plevel hynout?
Nebo do úplňku? :wink:

Kdo máte zkušenosti, poraďte prosím!

Nahoru