Ostrolistec kopinatý (Cunninghamia lanceolata)


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Ostrolistec kopinatý (Cunninghamia lanceolata)

Odeslat příspěvek od jar.macek@seznam.cz 6. 7. 2018 10:39

Ram1 píše:Tak to zase vypadá, že Cunninghamii (ostrolistec kopinatý) u nás pěstuji jen já. O to větší radost mám, že se mi daří i její rozmnožování pomocí řízků.
Obrázek
Takhle krásně se jí povedlo zakořenit.

Pokud vás zajímá jak na to, aby se řízky jehličnanů dařily, tak tady je návod: http://www.bmprofit.cz/rizkovani.html

Odeslat příspěvek od Ram1 4. 8. 2009 09:47

Tak to zase vypadá, že Cunninghamii (ostrolistec kopinatý) u nás pěstuji jen já. O to větší radost mám, že se mi daří i její rozmnožování pomocí řízků.
Obrázek
Takhle krásně se jí povedlo zakořenit.

Pokud vás zajímá jak na to, aby se řízky jehličnanů dařily, tak tady je návod: http://www.bmprofit.cz/rizkovani.html

Odeslat příspěvek od Ram1 30. 6. 2009 23:14

Znáte někdo a pěstujete Cunninghamii? Zkoušel jsem sehnat na netu zkušenosti s jejím pěstováním v nějakém důvěryhodném článku a nakonec jsem si ten článek musel napsat sám ze svých vlastních zkušeností a nějakých informací ze světa. http://www.bmprofit.cz/cunninghamia.html

Proto se ptám: Kdo z účastníků fóra může poskytnout nějaké další zkušenosti s pěstováním tohoto atraktivního jehličnanu v našich podmínkách?

Obrázek

Nahoru