prostředky proti škůdcům


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: prostředky proti škůdcům

Odeslat příspěvek od honza70 18. 11. 2013 08:58

Keiki3, díky, podívám se na to

Odeslat příspěvek od kejki3 17. 11. 2013 14:37

http://www.zbozi.cz/?q=isopropylalkohol&typ=nabidky třeba takhle. V běžných obchodech těžko, možná drogerie s rozšířeným sortimentem chemie...

Odeslat příspěvek od honza70 16. 11. 2013 18:16

Ahoj - včera jsem dočetl knihu "Choroby a škůdci orchidejí". Proti štítenkám a puklicím je tam doporučována směs izopropylalkoholu a vody 1:1, proti roztočům směs denaturovaného lihu a glykoleteru také v poměru 1:1. Proti tomu nic nenamítám, asi to funguje, ale rád bych věděl, kde se izopropylalkohol a glykoleter dají koupit. Kdo víte, prosím napište.
Mně osobně se proti červcům osvědčila směs technického (=denaturovaného ) alkoholu a vody v poměru 1:1.O izopropylalkoholu a glykoleteru jsem četl poprvé.

Nahoru