Otazníky

Pravidla fóra
Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Otazníky

Odeslat příspěvek od Žak 24. 6. 2022 17:19

Min.průmyslu dostal na tiskovce po příletu z Kataru, zda s tamním šejkem probíral dodržování lidských práv. Odpověděl, že je min. průmyslu...?

Odeslat příspěvek od jjrr 23. 6. 2022 20:11

Plynem topí jen ti, co financují Putinovo válčení, dobře jim tak, ať si klidně zfialoví.

Odeslat příspěvek od Návštěvník 23. 6. 2022 15:52

A tenhle jste slyšeli? : Dneska máme Fialovo Česko, v r.2023 budou češi fialoví-páč si asi nebudou mít čím zatopit...

Odeslat příspěvek od jjrr 15. 6. 2022 07:58

Však se pŕipojí všichni najednou bezdrátově ne?
;-)

Odeslat příspěvek od Žak 7. 6. 2022 16:52

Co je pravdy na tom, že k dobíjení mobilů a tabletů bude v EU jen jedna nabíječka? Vždyť to je cca několik milionů kusů, jak se to bude organizovat, kdo bude mít přednost, nebo se bude losovat?

Nahoru