Střídání času


Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl, nula se na obrázku nevyskytuje.
Smajlíci
:-) ;-) :-)) :-D ^^ O:-) :-] ;-] :D :love: :-* :oops: 8-) 8-D :shock: :-\ :/ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk: :hmm: 8-P :-P :mrgreen: :-! :-| :tleskani :oboze :potichu :nenapadne :hm :arrow: :!: :?: :idea: :roll: :lol: :pozor o<:)
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   
Odesláním souhlasíte s Podmínkami pro užívání služby informační společnosti a s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Rozšířit náhled
Přehled tématu: Střídání času

Odeslat příspěvek od Dušan2 8. 12. 2019 16:33

Mě je celkem jedno jaký by byl čas, jen když ho nebudou měnit.

Odeslat příspěvek od nikcas 26. 11. 2019 13:37

Tady je o tom zajímavý článek https://www.jakbytfit.cz/zdravotni-problemy/letni-cas/ A ještě zajímavější diskuze.. dokáže to lidi dost rozhádat. Za mě tedy, pokud by se mělo měnit, tak letní čas. Myslím, že s tím souhlasí skoro všichni. Ráno tu tmu člověk nějak přežije, ale nejhorší je když jdete ve 4 z práce a už je tma.. To má pak člověk zabitý celý den.

Odeslat příspěvek od vlazy 19. 11. 2019 11:52

Taky jsem proti střídání času. Naším politikům se to ale vysvětlit nedá, že to mnoho lidí v této zemi nechce. Jich zajímají pouze jejích zájmy a na to co žádají obyčejní lidí kašlou, jinak by tento nesmysl byl už dávno zrušený. Do jisté míry to záleží i na nezodpovědné EU kde se členské země nemůžou shodnout zda ten nesmysl zrušit nebo ne nebo který z těchto dvou času ponechat natrvalo.

Odeslat příspěvek od Žak 27. 10. 2019 20:20

Je to problém-na úkony v chovu navazuje spousta dalších činností-od dopravy do zaměstnání nevyspalých pracovníků, pokračuje to svozem mléka...….

Odeslat příspěvek od myšpulín 27. 10. 2019 12:59

A to je problém při letním času dojit krávu nebo venčit psa řekněme v těch 19 hodin a při středoevropském v 18?

Odeslat příspěvek od rajsa 27. 10. 2019 11:23

Taky nechci střídání, asi nejlíp zachovat ten, který byl vždycky.

Odeslat příspěvek od hejjar 26. 10. 2019 08:42

Souhlas, ani pejskovi jsme nevysvětlili, že není 19 hodin, ale 18,

Odeslat příspěvek od Žak 26. 10. 2019 06:00

Za sebe nesouhlasím se střídáním času. Jeden důvod je velmi osobní-máme postižené, dnes už pár roků dospělé dítě. Reaguje na změny nepohodou, neklidem, sebepoškozováním...-stř.času je pro něj, a tím pádem pro celou rodinu ZLO! Snažíme se mu dopřát společnost podobných kamarádů-jezdíme do stacionáře, leč vypravování je děs, sotva jsme těžce nastavili režim, změna času do něj hodí vidle... A zadruhé-úplné PEKLO je tento lidský výmysl např.pro krávy-dojnice. Ty jeden čas musí na tahání cecíků o hodinu dříve-to je menší problém, horší je, když se procedura o byť jednu tuto časovou jednotku zpozdí!! To je zánětů vemene, to se po pár dnech rozdá antibiotikových injekcí!!! Tož asi tak za mě, přátelé.

Nahoru